Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор DWT SBH09-30 BMC — це зручність, довговічність, сучасний дизайн, чудова якість. Представлений перфоратор DWT SBH09-30 BMC — це потужний прямий перфоратор, який незамінний для виконання широкого спектра робіт. Застосовується для буріння отворів у бетоні, камені та інших твердих матеріалах, а також для свердління й ударного свердління.
Особливості:
- реверс
- положення зміни кута оснастки
Характеристики:
| Тип перфоратора | горизонтальне компонування |
| Номінальна потужність | 900 Вт |
| Сила струму за напруги 230 В | 4.1 Ач |
| Номінальна кількість обертів | 11000 об./хв |
| Номінальна частота ударів | 5300 уд./хв |
| Енергія одного удару | 3.5 Дж |
| Конструкційні особливості | запобіжна муфта |
| Режими робіт | свердління, ударне свердління, довбання |
| Реверс | ● |
| Тип патрона | DWT PLUS |
| Макс. діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Макс. діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 30 мм |
Комплектація:
- Перфоратор
- Пластиковий кейс
- Патрон з SDS PLUS адаптером
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини
- Кулачковий патрон
- Буры (Ø: 8, 10, 12)
- Долото (піка, плоске)
- Інструкція з експлуатації
Гарантійне обслуговування по всій Україні 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 400 ₴





