
Перфоратор DWT SBH08-26 BMC (3 Дж, 3 режими роботи, набір бурів, піку, зубило)
3 850 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор DWT SBH08-26 BMC — це зручність, довговічність, сучасний дизайн, чудова якість. Представлений перфоратор DWT SBH08-26 BMC — це потужний прямий перфоратор, який незамінний для виконання широкого спектра робіт. Застосовується для буріння отворів у бетоні, камені та інших твердих матеріалах, а також для свердління й ударного свердління.
Особливості:
- регулювання частоти обертання
- реверс
- положення зміни кута оснастки
Характеристики:
| Тип перфоратора | горизонтальне компонування |
| Номінальна потужність | 850 Вт |
| Сила струму за напруги 230 В | 3.6 Ач |
| Номінальна кількість обертів | 0-1400 об/хв |
| Номінальна частота ударів | 5700 уд./хв |
| Енергія одного удару | 3 Дж |
| Режими робіт | свердління, ударне свердління, довбання |
| Реверс | ● |
| Тип патрона | DWT PLUS |
| Макс. діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
Комплектація:
- Перфоратор
- Пластиковий кейс
- Патрон з SDS PLUS адаптером
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини
- Кулачковий патрон
- Буры (Ø: 8, 10, 12)
- Долото (піка, плоске)
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 2.7 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | DWT |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Максимальна кількість ударів | 5700 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
- Ціна: 3 850 ₴
