
Болгарка Crown CT13497-125R (плавний пуск)
2 900 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Болгарка CROWN CT13497-125R — порівняно новий електроінструмент на ринку України, що являє собою інструмент професійного класу. Болгарка CROWN CT13497-125R застосовується для шліфувальних і відрізних робіт, матеріалами для оброблення можуть слугувати камінь, цегла, метали, пластик.
Представлена модель обладнана двигуном 860 Вт, має частоту обертання відрізного диска 11000 об/хв. Перевагою цієї болгарки є наявність плавного пуску. Для роботи використовуються шліфувальні предмети діаметром 125 мм — диски та 75 мм — щітки, що встановлюються на шпинделі з різзю М14. Заміну обладнання зручно виконувати, попередньо зафіксувавши шпиндель за допомогою спеціальної кнопки.
Болгарка CROWN CT13497-125R є компактним інструментом, ергономічний дизайн і мала вага дають змогу легко маневрувати нею. Основна ручка — відкритого типу. Варто зазначити наявність захисного кожуха та допоміжної бічної ручки з м'яким покриттям для захисту від вібрації.
Болгарка CROWN CT13497-125R — це якість, надійність, зручність, безпека та чудовий дизайн.
Особливості:
- Якість і надійність
- Плавний пуск (обмеження пускового струму)
- Фіксація кнопки вмикання
- Блокування шпинделя
- Ефективне охолодження
- Якісне збирання
- Легка вага
- Ергономічний дизайн
Характеристики:
- Тип шліфмашини кутова
- Споживана потужність 860 Вт
- Номінальна напруга 220 В/50 Гц
- Сила струму за напруги 230 В 3,9 А
- Частота обертання 11000 об/хв
- Діаметр відрізного диска 125 мм
- Діаметр чашоподібної дротяної щітки 75 мм
- Різь шпинделя М14
- Вага 2 кг
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Комплектація:
- Болгарка CROWN CT13497-125R
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ
- Інструкція
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 000 ₴



