-21%


Мийка високого тиску Crown CT42022 (забирання води з ємності, витрата води 7,8 л/хв)
7 236 ₴
5 700 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис мийного апарату CROWN CT42022 для професійного очищення
Мийка високого тиску CROWN CT42022 використовується для очищення різних поверхонь.
На корпусі передбачений тримач для пістолета, а також барабан для полегшення намотування шланга.
Регульована насадка дає змогу настроїти оптимальний натиск води. Сильна струмінь підійде для очищення інтенсивних забруднень, слабка для дбайливого очищення.
Апарат працює від електромережі, простий у використанні і не вимагає складного технічного обслуговування.
Переваги Crown CT42022
- Регульований потік — зручність
- Захист від перегрівання — надійність
- Ергономічний пістолет-розпилювач для надійного хвату
- Коліщатка для зручного транспортування апарата
- Готовність до роботи відразу після розпакування
- Функція самоусмоктування для забору води з ємності
- Зручна ручка для перенесення CROWN CT42022
- Вбудований тримач для пістолета
- Водяний фільтр — запобігає засміченню сопла
- Барабан для намотування шланга — зручність під час перерв у роботі
- Клас захисту II/ IPX5
- Резервуар для мильного розчину
- Звуковий тиск 76.9 дБ
- Захист від надлишку тиску
Характеристика:
- Двигун — електричний
- Споживана потужність 1.8 кВт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Сила струму за напруги 220-230 В — 7.63 А
- Продуктивність 396 л/год.
- Об'єм бака для мийного засобу 0.5 літра
- Подавання мийного засобу 0.4 л/хв.
- Максимальний робочий тиск 100 барів
- Максимальний тиск води 140 барів
- Максимальна температура води на вході 60 °С
- Довжина шланга 3 метри
- Довжина кабелю 3 метри
- Матеріал помпи — металевий сплав
- Підігрівання води — немає
- Можливість забору води з бочки — так
- Манометр — немає
- Габарити без паковання 480x320x250 мм.
- Вага 9.6 кг.
Комплектація
- мийка CROWN CT42022
- шланг
- інструкція з експлуатації
- паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Максимальна продуктивність | 396 л/год |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 9.6 кг |
- Ціна: 5 700 ₴
