Топ продаж


Газонокосилка Kraissmann 1900 ER 380 (380 мм ширина покоса,травосборник 28 л)
5 045 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка електрична Kraissmann ER 1900/380
Газонокосарка електрична Крайсман ER 1900/380 - відмінне поєднання недорогого, але в той же час надійного садового інструменту. За допомогою даної техніки підтримання газону в ідеальному стані не буде виснажливим заняттям, а тільки приносить задоволення !
Модель ER 1900/380 відрізняється потужним мотором, великим діаметром коліс і збільшеним об'ємом збірника для трави. В обслуговуванні газонокосарка, набагато простіше. Для початку роботи достатньо просто підключитися до побутової мережі 220 Вольт.
Інші особливості
- Надійний двигун з запасом потужності
- Низький рівень вібрації і шуму
- Висока надійність
- Простота в обслуговуванні
- Корпус з протиударного пластику
- Складна рукоятка
- Збільшений жорсткий збірник для трави
- Регулювання висоти зрізу
Технічні характеристики газонокосарка Kraissmann ER 1900/380
- Харчується від стандартної електромережі 220 Вольт 50 Герц
- Потужність 1900 Вт
- Швидкість без навантаження - 3500 оборотів в хвилину
- Ширина захвату - 38 см
- Система стрижки - роторна
- Три положення по висоті скошування - 28-48-68 мм
- Матеріал ножа - сталь
- Ємність для збору трави - 28 літрів
- Вага - 8,8 кг
- Гарантія - офіційна 12 місяців
Купити газонокосарку електричну недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Об'єм травозбірника | 28 л |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Тип | Газонокосарка |
| Висота скошування | 58 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 5 045 ₴




