
Фрезер DWT OF-1050 V (цанговий затискач 8 мм, хід 50 мм, плавний пуск, регулювання обертів, потужність 1050 Вт)
4 285 ₴
- В наявності
Опис
Фрезер DWT OF-1050 V
Фрезер DWT OF-1050 V призначений для виконання фрезерувальних робіт із дерева, пластику, МДФ та інших матеріалів. Потужність двигуна цієї моделі 1050 Вт. Швидкість обертання шпинделя на холостому ходу досягає до 30000 об/хв. Обов'язково зверніть вашу увагу на наявність плавного пуску, що дуже зручно в роботі.
Вертикальна фрезерна машина DWT OF — 1050 V ідеально підходить для роботи з деревом та синтетичними матеріалами. Зручна та проста у використанні. Завдяки системі обмеженого пускового струму фреза розкручується поступово, у такий спосіб електроінструмент не створює стрибкоподібний навантаження на електромережу. Система регулювання глибини фрезерування дає Вам змогу встановлювати бажану глибину фрезерування.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 1050 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 4.5 A
- Номінальна кількість обертів 12000 — 30000 об/хв
- Плавний пуск є
- Регулятор швидкості є
- Регуль. глибини фрезерування є
- Хід основи фрезерної машини 50 мм
- Фіксатор шпинделя є
- Внутрішній діаметр цангового затискача 8 мм
- Розміри в пакованні 30×30×19 см
- Вага 3.2 кг
- Гарантія 24 міс.
Особливості:
- Ефективне охолодження
- Зручна ручка
- Простота в експлуатації
- Міцна конструкція
Комплектація
- Вертикальна фрезерна машина
- Копіюальна втулка з гвинтами
- Паралельний упор
- Кришка для видалення пилу
- Перехідник для під'єднання пилососа
- Ключ ріжковий
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 285 ₴


