
Фарбопульт електричний DWT ESP01-250 (сопло 0,8 мм, в'язкість 60 DIN-s, регулювання розпилення)
1 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Фарбопульт електричний DWT ESP01-250
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: продуктивне фарбування рідкими матеріалами (фарба, лаки, ґрунтовка, морилка, дезінфікувальні розчини та вода) різнотипних поверхонь різної площею. Гнучкий подовжувальний штуцер дає змогу працювати у важкодоступних місцях
ОСОБЕННОСТИ: висока продуктивність, потужний електродвигун, регулювання дозування, місткий резервуар для фарби, компактні розміри, мала вага та мобільність, ергономічний дизайн, легке чищення, надійність і довговічність, клас безпеки «II»
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 80 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 0.8 A
- Продуктивність 50-250 мл/хв
- Максимальний тиск 140 барів
- Місткість резервуара 800 мл
- Діаметр сопла 0.8 мм
- Регулювання кол-ва розпорошеного матеріалу є
- Макс. в'язкість розпилюваного матеріалу 60 DIN-s
- Розміри в пакованні 28×26×13 см
- Вага 1.65 кг
- Гарантія 24 міс.
Особливості:
- Корпус виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику, а рівень складання забезпечує високу герметизацію з'єднань і запобігає люфти, люзорам та іншим дефектам. Конструкція жорстка та міцна, зроблена у форм-факторі «моноблока» з ергономічним дизайном.
- РУКОЯТКА — ручка виготовлена в ергономічній формі, кут нахилу, забезпечує правильне положення фарбопульта та мінімізує стомлюваність оператора під час тривалої роботи.
- РЕЗЕРВУАР — виготовлений із пластику, містка місткість 800 мл, забезпечує тривалу роботу з однією заправкою. Електричний фарбопульт DWT ESP01-250
- ГИБКИЙ ШЛАНГ — подовжувач, дає змогу фарбувати у важкодоступних місцях, а також змінювати напрямки факела для вертикального фарбування.
- РЕГУЛЯТОР ДОЗИВАННЯ — для отримання оптимального шару, пульверизатор обладнаний безступеневим регулятором, який обмежує кількість матеріалу, що розпорошується.
- ВИСКОЗИМОРТ — лійка для вимірювання в'язкості фарбувального матеріалу (в'язкість не має перевищувати 60 дин/сек.). Рекомендується перевіряти в'язкість матеріалу перед роботою, для цього передбачена спеціальна воронка, а час за який витече матеріал — визначає в'язкість.
Комплектація
- Пульверизатор 1 шт.
- Лійка для вимірювання в'язкості 1 шт.
- Гнучкий шланг-подовжувач 1 шт.
- Стрижень для очищення 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 500 ₴









