
Стрічкова шліфмашина DWT BS09-75 V (розмір стрічки 533*76 мм, вбудована система пиловідсмоктування)
3 504 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Стрічкова шліфмашина DWT BS09-75 V
Особливості шліфмашини стрічкової BS09-75 V:
- Механізм затиску шліфувальної стрічки
- Регулювальний гвинт
- Вбудована система пиловідсмоктування
- Накладка з м'якого матеріалу на ручці
- Регулювання швидкості
Технічні характеристики:
- Тип машини стрічкова
- Номінальна потужність 900 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 3.9 A
- Регулятор швидкості
- Швидкість руху шліф. стрічки 200-380 м/хв
- Механізм затиску шліф. матеріалу
- Регулювальний гвинт
- Розміри шліфувальної стрічки 533×76 мм
- Вбудована система пиловідсмоктування
- Швидкознімні креп. щіток
- Вага 3,5 кг
- Розміри в пакованні 37×18×17 см
- Гарантія 24 міс.
Комплектація
- стрічкова шліфувальна машина
- шліфувальна стрічка,
- мішок пилозбірний,
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 504 ₴




