
Пряма шліфувальна машина DWT GS06-27 LV (6 швидкостей, цанговий затискач 6 мм, регулювання обертів 12000-27000)
2 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Технічні характеристики:
- Тип машини пряма (гравер)
- Номінальна потужність 600 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 2.8 A
- Номінальна кількість обертів 12000 — 27000 об/хв
- Регулятор швидкості ●
- Кількість стикоронь 6 щаблів
- Тип патрона цанговий
- Внутрішній діаметр цангового затискача 6 мм
- Внутрішній діаметр шпинделя 10 мм
- Розміри інструмента 35 × 8 × 8 см
- Вага 1.68 кг
- Довжина шнура 2 м
- Розміри в пакованні 42×16×10 см
Комплектація
- Шліфмашина DWT GS06-27LV
- Додаткова ручка
- Конічний шліфувальний камінь
- Циліндричний шліфувальний камінь
- Доводковий (коригуновий) брусок
- Ключ ріжковий
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Вага | 1.68 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 500 ₴





