
Фарбопульт електричний DWT ESP05-200 T (регулювання розпилення, допуск фарби в'язкістю 100 Din)
3 350 ₴
2 500 ₴
- Готово до відправки
Опис Краскопульт DWT ESP05-200 T
Фарбопульт DWT ESP05-200 T обладнаний усіма необхідними функціями для ефективного проведення фарбувальних робіт. Три положення сопла гарантують якісне точкове, горизонтальне та вертикальне розпилення. Ємності під фарбу, об'ємом 1 літр, цілком вистачає на тривале виконання фарбувальних завдань. Довжина шланга 1.8 метра дає змогу чудово маневрувати та фарбувати за один прохід великі поверхні. Вбудована система фільтрації унеможливлює потрапляння дрібних частинок, забруднювальних сопло. Для комфортного транспортування та роботи передбачена зручна ручка та плечовий ремінь.
Особливості:
- Компактний дизайн;
- Ручка для транспортування;
- Компактний розмір;
- Невелика вага;

- Регульоване сопло;
- Зручний плечовий ремінь;
- Регулювання подавання фарби.
Характеристики:
- Виробник — Merit Link International AG (Via Giulia 25 A, 6855 Stabio Швейцарія)
- Номінальна потужність — 500 Вт
- Об'єм ємності під фарбу: 1 л
- Діаметр сопла: 1 мм
- Регулювання розпилення фарбувального матеріалу
- Подавання фарби: нижня
- Робочий тиск: 0.2 бара
- Продуктивність: 0.2 л/хв
- Обмежувач подавання фарби: так
- В'язкість матеріалу: 100 DIN-сек
Фізичні характеристики
Вага: 2.9 кг
Комплектація пульверизатор, лійка для вимірювання в'язкості, стрижень для очищення, насадка для продування, переносний ремінь.
Гарантія: 24 міс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Продуктивність фарбопульта | 2 літр/хв |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Діаметр сопла | 1 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 500 ₴









