
Болгарка DWT WS08-125 (диск 125 мм, 11000 оберт/хвилина, коротка ручка)
1 825 ₴
- Готово до відправки
Огляд
Кутова шліфувальна машина DWT WS08-125

DWT WS08-125 — компактна кутошліфувальна машина (болгарка), напівпрофесійного класу (Semi-Pro), обладнана високопотужним електродвигуном, захисним кожухом, а також додатковою ручкою. Така КШМ стане надійним помічником у побуті, а також буде незамінним інструментом професійних будівельників, даючи змогу ефективно працювати у важкодоступних місцях.
ЗАСТОСУВАННЯ: відрізні роботи для металу, бетону та інших матеріалів, а також сухе шліфування твердих поверхонь дисками Ø 125 мм. Інструмент також дає змогу застосовувати різноманітні щітки-насадки Ø до 75 мм, що істотно розширює сферу застосування та функціонал КШМОСОБЛИВОСТІ: високий запас потужності двигуна, продуктивність і ефективність, компактний корпус з ергономічним дизайном і малою вагою, високий рівень безпеки (II клас), витривалість і довговічність, якість і надійність інструмента двт
Двигун і редуктор DWT WS08-125
Високотехнологічний електродвигун має достатній запас потужності (Номальна потужність 860 Вт/Східна 430 Вт) для експлуатації в екстремальних умовах, продовжуючи тривале навантаження. Електрообмотування, має «бронь» (термостійкий лак), що забезпечує захист двигуна від механічних пошкоджень абразивом, пилом і дрібними осколками. Високопродуктивна крильчатка забезпечує ефективне охолодження машини за будь-яких режимів робіт.
КШМ обладнана високотехнологічним електродвигуном достатньою потужністю для тривалої роботи за високих навантажень!

Редуктор зібраний на зносостійких металевих шестернях, підвищеної загартуванні, з тангенціальним профілем зубців, що забезпечує довговічний термін експлуатації та мінімізує випромінюваний шум. Ротор ретельно збалансований у два етапи, має збільшений діаметр, що забезпечує високий крутний момент. Задній підшипник, обладнаний гумовою втулкою, запобігаючи провертанню в корпусі, а передній щільно посаджений у металевий корпус редуктора.
Болгарка на холостому ходу розвиває максимальні 11 000 обертів на хвилину (стандарт для КШМ-125, для збереження безпечної лінійної швидкості диска в межах 80 м/с), а висока якість виробництва дало змогу досягти мінімального рівня вібрації 9.91 м/с2. Модель має прийнятні параметри шумовипромінювання: звуковий тиск 93 дБ (А), акустична потужність 104 дБ (А)
Конструкційні особливості DWT WS08-125
Корпус електричної частини, виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику, а корпус редуктора, відлитий із магнієвого сплаву, що забезпечує високу міцність і достатній тепловідвід механізму. Конструкція міцна та жорстка, виготовлена в класичному форм-факторі «коротиш», має компактні розміри, а ергономічний дизайн, забезпечує комфорт оператора під час тривалих робіт.
КНОПКА ПУСКА — пластиковий перемикач має ергономічну форму та зручне розташування на корпусі. Обидва положення «ВМИК./ВИМИК», мають фіксацію, що практично під час тривалої роботи.
ОБЛАСТ ХВАТА — у класичному форм-факторі КШМ, корпус є основною ручкою. Компактні розміри та невеликий діаметр корпусу дають змогу повністю обхоплювати інструмент рукою, що забезпечує надійне та зручне утримування.

ДОДАТКОВА РУКОЯТКА — забезпечує надійне утримання інструмента обома руками. Корпус редуктора має можливість двостороннього встановлення дод. ручки (з боків), що забезпечує зручне захоплення в будь-яких положеннях. Ручка виготовлена з пластику з гумовими перфорованими накладками, які забезпечують приємний і надійний хват, перешкоджаючи вислизанню з рук.
ЗАХИСТНИЙ ШКІР — несе захисну функцію, відбиваючи іскри та частинки матеріалу, які можуть завдати травми оператору. Легкісний тип кріплення і фіксація положення на 360° дають змогу швидко й ефективно відрегулювати необхідну позицію кожуха, а вузький профіль дає змогу працювати у важкодоступних місцях.
ШПИНДЕЛЬ – має стандартну різь М14, а основу шліц для упору гайки та надійної фіксації ключем 17 мм (у комплекті). Натискання на кнопку фіксатора шпинделя — блокує обертання, що дає змогу без зусиль замінити диск або насадку в інструменті. Фіксатор шпинделя змішаний максимально віддалено від центру осі та посилений окремим припливом зі сталевою втулкою в корпусі. Це мінімізує ймовірність виходу з ладу систему блокування.
ЗАСТОСУНКИ ГАЙКИ – забезпечують надійну фіксацію обладнання на шпинделі.

DWT WS08-125 має набір суворо необхідних функцій, достатній запас потужності та великий ресурс. Високий рівень надійності та довговічності, а також якість інструменту DWT — робить WS08-125 лідером у співвідношенні «ціна-якість». Модель укомплектована набором мінімально необхідного (для недорожнення продукції) і упакована у фірмову картонну коробку. Розміри паковання 32.5 x 14.5 x 11.7 см. Вага брутто 2.9 кг
Комплектація- Кутова шліфувальна машина 1 шт.
- Ключ фланцовий 1 шт.
- Ключ ріжковий 1 шт.
- Додаткова ручка 1 шт.
- Захисний кожух 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 2 шт.
| Номінальна потужність | 860 Вт |
| Сила струму за напруги 230 В | 3,89 A |
| Номінальна кількість обертів | 11000 минˉ¹ |
| Різь шпинделя | M14 |
| Макс. Ø відрізного диска | 125 мм |
| Макс. Ø шліфувального диска | 125 мм |
| Макс. Ø гумового тарілчастого диска | 125 мм |
| Макс. Ø дискової дротяної щітки | 75 мм |
| Макс. Ø чашоподібної дротяної щітки | 75 мм |
| Функціональні особливості |
|
| Вага | 1,2 кг |
| Термін гарантії | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Вага | 2.1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | DWT |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 1 825 ₴








