
Зварювальний апарат SIRIUS MMA-400 (ЛЮКС) Профі
6 750 ₴
4 500 ₴
- Готово до відправки
Інвертор зварювальний SIRIUS MMA-400 (ЛЮКС) — чудовий, потужний апарат для довгих і трудомістких робіт з керуванням форсажем дуги. Величезна потужність, яку дає цей апарат, зумовлена схемою з модульним розподілом силового транзизора, міцним мостом.
Для виробництва зварювальний інвертора Сіріус MMA-400 (ЛЮКС) застосовуються сучасні технології, у заводських умовах виготовлена латаття. Для охолодження пристрою використовується потужний вентилятор, радіатори розподілені вздовж корпусу.
Зварювальний інверторний апарат SIRIUS MMA 400 Luxe перевершує своїх конкурентів не тільки технічну частину та низьку ціну, але й став популярним серед покупців промислового зварювального обладнання. Відгуки покупців — позитивні та довіра до торгової марки «Сіріус» зростає щодня. У процесі роботи допоміжні функції гарячий старт, антизалипання електрода допоможуть зробити шов якісним і рівним. Стабілізація дуги (Форсування дуги) допоможе в будь-який момент підкоригувати горіння. Плюсом можна вважати збільшені та посилені байонетні роз'єми. Інвертор працює від мережі 220V, водночас є стабільна можливість роботи від 160 до 260 вольтів. Зварювальний струм регулюється вручну в діапазоні від 10 до 400 амперів. Покритий штучний електрод використовується в діаметрі від 1.6 до 6.0 мм. Останнє покоління транзисторів IGBT дає змогу досягти високих результатів технічного прогресу. Зварювальний апарат SIRIUS MMA 400 Loxe має високі показники ККД — 100%, а також режим роботи вмикання становить 80% за максимального навантаження.
Комплектація інвертор зварювальний SIRIUS MMA-400 (ЛЮКС):
- Зварювальний інвертор Серіус MMA-400;
- тримач електродів;
- кабель маси;
- Щиток захисту;
- Щітка-молоток;
- Інструкція
- Офіційний гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 310 А |
| Максимальний зварювальний струм | 400 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 70 В |
| Номінальна споживана потужність | 12.5 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 6 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 100 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 4 500 ₴









