Опис
Модель Grand ТВЕ-180 — це надійний електронагрівач із міцною конструкцією і високою потужністю нагрівання, що ідеально підходить для будь-якого гаража, підприємства, майстерні, складу та інших приміщень, де ми хочемо швидко та якісно обігріти приміщення.
Передня частина пристрою захищена спеціальною решіткою для запобігання потраплянню рук у зону нагрівання й запобігання опікам.
Крім того, нагрівач має можливість регулювати кут нахилу відповідно до ваших потреб.
Нагрівач має позитивний температурний коефіцієнт.
Нагрівальні елементи мають властивість саморегулювання потужності залежно від поточної температури, що залежить від приймання тепла з поверхні елемента. У разі підвищення температури опір PTC збільшується автоматично, зменшуючи потужність нагрівання.
Продуктивності цієї моделі буде досить для підняття та підтримання температури в приміщенні з площею до 20 м2.
Теплові гармати Гранд вирізняються практичністю, високою безпекою та довгим терміном експлуатації.
Сфера застосування:
Електрична теплова гармата Grand чудово підійде для обігріву приміщень побутового, офісного та промислового призначення.
У режимі холодного обдування гармата може застосовуватися як високопродуктивний вентилятор (витяжки)
Основні характеристики:
- Тип — електрична теплова гармата
- Живлення — побутова мережа 220 В- 50 Гц
- Максимальна теплова потужність — 2000 Вт
- Тип ТЕНа — кераміка
- Регулювання потужності:
- -1 положення — 25 Вт (холодне обдування)
- -2 положення — 1000 Вт (нагрівання 50% потужності)
- -3 положення — 2000 Вт (нагрівання 100% потужності)
- Спосіб нагрівання — прямий
- Повітряний потік — 180 м3/год
- Площа обігрівання — до 20 м2
- Діапазон встановлення температури терморегулятором — 0-68 °C
- Вентиляція з нагріванням — так
- Вентиляція без нагрівання — так
- Термостат із регулюванням — так
- Вага тепловентилятора — 1,5 кг
- Габарити — 210 х 128 х 226 мм
Відмітні риси моделі:
- 3 режими потужності та вбудований термостат для завдання будь-якої складності: повна потужність, половина потужності та режим високопродуктивного вентилятора
- Металевий корпус має спеціальне покриття, яке забезпечує тривалість експлуатації пристрою та захищає від пошкоджень.
- Стійка конструкція не дасть змогу агрегату, що працює, перевернутися
- Швидке нагрівання ТЕНа, захист двигуна від перегрівання, захисна сітка на соплі
- Захисний керамічний ТЕН не спалює кисень у повітрі, не пересушує приміщення, високий ресурс, чисте тепле повітря.
- Можливість керування повітряним потоком, наявність регулювальних ручок дає змогу перенаправляти тепле повітря в будь-який напрямок.
- Встановлений малошумний високошвидкісний вентилятор, змодельований спеціальним способом для поліпшення швидкості й об'єму повітряного потоку, водночас залишаючись порівняно тихим і збалансованим.
Комплектність:
- Теплова гармата
- Паспорт виробу
- Пакувальна коробка
Додаткова інформація :
- Виробник — ТМ "Grand", г. Брно, Чехія
- Гарантія — 12 місяців із моменту придбання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція повороту | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 128 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 1 300 ₴










