
Пряма шліфмашина CROWN CT13313 710 Вт з регулюванням цангу 6 мм
2 500 ₴
1 950 ₴
- Готово до відправки
Пряма шліфувальна машина CROWN CT13313 — це професійний і продуктивний інструмент, який використовується для оброблення відкритих ділянок заготівок, а також важкодоступних зон. Співвідношення невисокої ціни та продуктивності, надійності, робить його ідеальним вибором для невеликої домашньої майстерні. Інструмент використовує сучасний потужний двигун 710 Вт, який забезпечує високу продуктивність. Мідна обмотка, просочена термостійким лаком, гарантовано збільшить його ресурс роботи та відповідно самого інструмента. Надійна система охолодження не допускає термічного перевантаження та забезпечує стабільну роботу інструмента. Шестерні редуктора захищені від бруду та пилу металевим корпусом зі сплаву алюмінію, покращуючи відведення тепла від вузла, що дає йому легку вагу, але водночас гідну міцність. Сам редуктор виготовлений зі стійкого до зношування металу, а наявність рясного змащування з заводу забезпечить великий термін експлуатації для інструменту.Залежно від того, який матеріал потрібно обробити та з якою оснасткою працювати, є можливість відрегулювати швидкість обертання патрона. У цій моделі є плавне регулювання обертів двигуна, яке забезпечить точність і високу якість роботи шліфувальної машини. Крім ергономічного дизайну, пряма шліфувальна машина CROWN CT13313 обладнана зручним двопозиційним перемикачем із фіксацією в робочому положенні, що дуже зручно для тривалих робіт, Представлена модель обладнана м'яким нековзним покриттям на ручці, що забезпечує зручне схоплення, знижуючи навантаження на руки, даючи змогу працювати довше без зайвої втоми.
Основні параметри:
- Тип інструмента — пряма шліфувальна машина
- Клас інструмента — професійний
- Живлення — 220 В-50 Гц
- Потужність — 710 Вт
- Мінімальна кількість обертів холостого ходу — 12000 об./хв
- Максимальне кількість обертів холостого ходу — 28000 об./хв
- Фіксатор кнопки вмикання — Так
- Регулювання швидкості обертання — Так
- Кількість швидкостей — 6
- Тип патрона — Цанговий затискач 6 мм
- Захист від перевантаження — Так
- Вага — 2,1 кг
- Гарантія — офіційна 36 місяців
Комплект постачання:
- Шліфувальна машина CROWN CT13313
- Гайковий ключ — 2 шт.
- Паспорт виробу
- Гарантійний талон
- Пакувальна коробка
Відмітні риси:
- Шліфувальна машина CROWN CT13313 потужний, надійний, продуктивний і комфортний інструмент для оброблення ділянок заготівки, а також важкодоступних хон
- Плавне регулювання швидкості обертання 6 режимів
- Патрон цанговий затискач 6 мм під гайковий ключ
- Потужний надійний двигун 710 Вт із високою швидкістю обертання й великим крутним моментом до 2800 об./хв
- Захищений і надійний металевий редуктор із покращеним відведенням тепла
- Надійна система охолодження й захист від перевантаження
- Двопозиційна кнопка увімкнення з фіксацією
- М'яка антиковзна накладка на ручці для комфортної тривалої роботи.
- Має легку вагу та невеликі компактні габарити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 28000 об/хв |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 950 ₴









