
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20V/12"-4 HS (HIGH SPEED, 2 акумулятори, зарядне, 2 ланцюги, 1 шина) Чехія
5 783 ₴
- Немає в наявності
- Код: Grand АПЦ-20V/12"-4 HS
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20V/12"-4 HS (HIGH SPEED) — високошвидкісна пила з безщітковим двигуном, розроблена для професійного та побутового використання.
Завдяки високій швидкості руху ланцюга 11 м/с і напрямної шини завдовжки 300 мм (12"), пилка забезпечує точне, чисте та швидке різання. Ланцюг із кроком 1/4" (суперзуб) підвищує продуктивність і знижує навантаження під час роботи. До комплекту входить запасний ланцюг для швидкої заміни.
Живлення здійснюється від літій-іонного акумулятора 20 В, 4 А/год з струмовіддання 15С, а в комплекті передбачені дві батареї, що дає змогу працювати без тривалих перерв. Повне заряджання акумулятора займає всього 1 час, забезпечуючи швидке відновлення працездатності інструмента. Для контролю рівня заряду передбачена індикація батареї.
Автоматична система змащення підтримує ланцюг в оптимальному стані, оливний бак об'ємом 44 мл гарантує достатній запас оливи для тривалої роботи. Зручна система фіксації шини та швидке натягування ланцюга дають змогу легко обслуговувати інструмент без використання додаткових пристроїв. Для зручного зберігання і транспортування пилка упакована в міцний пластиковий кейс. Встановлено цифровий дисплей, , який показує заряд акумулятора у відсотках.
Акумуляторна пила Grand АПЦ-20V/12"-4 HS — це потужна, швидкісна та мобільна акумуляторна пила, що ідеально підходить для різних завдань і інтенсивного використання в побуті.
Особливості:
- Легка вага
- Гальмо ланцюга
- Цифровий дисплей
- Довжина шини 300 мм
- Тиха робота двигуна
- Індикатор рівня оливи
- Автоматичне змащення ланцюга
- Якісні комплектуючі
- Безключовий натягувач ланцюга
- Заряджання акумулятора всього за 1 годину
- Безщітковий витривалий двигун
- HIGH SPEED Висока швидкість ланцюга (11 м/сек)
- Два акумулятори, зарядний і пластиковий кейс у комплекті
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип акумуляторної батареї — Li-Ion (тип М)
- Напруга — 20 В
- Ємність акумулятора — 4,0 А/год
- Швидкість руху ланцюга — 11 м/сек
- Довжина шини — 12" (300 мм)
- Кількість ланок ланцюга — 62
- Крок ланцюга — 1/4"
- Об'єм оливного бака — 44 мл
Комплектація
- Акумуляторна пила Grand АПЦ-20V/12-4 HS
- Акумулятор Li-Ion (тип М) 20 В, 4 А/год 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пиляльна шина 30 см 1 шт.
- Пиляльний ланцюг 2 шт.
- Захисний кожух на шину
- Викрутка
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Виробник: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 5 783 ₴









