-24%


Кутова шліфувальна машина з регулюванням швидкості
2 100 ₴
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWT WSP08-125 VQ
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики
- Номінальна потужність 860 Вт.
- Сила струму за напруги 220-230 В — 3,7 A
- Номінальна кількість обертів 300-11000 хв| 1
- Різь шпинделя M14
- Посадковий Ø 22.2 мм
- Макс. відрізного диска 125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 125 мм
- Макс. Ø гумової шліфувальної пластини 125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки 75 мм
- Макс. Ø чашоподібної дротяної щітки 75 мм
- Довжина кабелю — 2 метри
- Вага 1,6 кг
Функціональні особливості:
- Регулювання обертів
- Швидкознімний захисний кожух
- Двопозиційний вимикач
- Посилений захищений мотор
- Робота інструмента з підвищеним навантаженням
Комплектація
- Кутошліфувальна машина
- Інструкція з експлуатації
- Ключ фланцевий
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 600 ₴







