
Болгарка DWT WSP13-180 TQ Швейцарія
3 200 ₴
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWT WSP13-180 TQ
Кутова шліфувальна машина DWT WS 13-180 D — це інструмент напівпрофесійного класу, якість і надійність якого високо оцінили як шанувальники, так і професіонали в будівництві та ремонті завдяки її високим технічним характеристикам, зручному та комфортному корпусу та розширеним функціональним можливостям. Застосовується для об'ємних сухих відрізних робіт із металу, сталі, алюмінію, пластику та інших матеріалів, а також шліфування та зачищення різного роду поверхонь.
Двигун 1300 Вт досить потужний для тривалих і складних робіт за високих навантажень. На холостих обертах розвиває швидкість обертання шпинделя 8000 об./хв.
Дизайн корпусу та конструкція DWT WS 13-180 D добре продумані як за ергономічними властивостями, так і технічними характеристиками. Має D-подібну ручку для більш ґрунтовного та зручного утримання інструмента в руках. Кнопка фіксації на клавіші пуску дає змогу зафіксувати кнопку в натиснутому положенні для тривалої роботи.
Призначена для роботи з зачищеннями, шліфувальними та відрізними дисками Ø180 мм, чашоподібною та дисковою щіткою Ø75 мм.
До комплектації також входить захисний кожух і додаткова ручка для роботи з інструментом двома руками в особливо точних і складних роботах.
Функціональні особливості:
- Нарізнення шпинделя M14
- Фіксація шпинделя
- Блокування вимкнення
- Блокування увімкнення
- М'яка ручка
- Механізм швидкознімного кожуха
- Діаметр диска, мм 180
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 1300 Вт.
- Сила струму за напруги 220-230 5.6 A
- Номінальна кількість обертів 8500 хв.
- Шпиндель M14
- Макс. відрізний диск 180 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 180 мм
- Макс. Ø гумової шліфувальної пластини 180 мм
- Макс. Ø дротяної щітки 100 мм
- Макс. Ø чашоподібної дротяної щітки 100 мм
Комплектація
- Кутошліфувальна машина 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Ключ фланцовий 1 шт.
- Захисний кожух 1 шт.
- Додаткова ручка 1 шт.
Офіційна гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 500 ₴









