
Орбітальна шліфмашина DWT EXP03-125 V
1 700 ₴
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWT EXP03-125 V
Орбітальна шліфмашина DWT EXP03-125 V — це легкий та універсальний інструмент професійного класу, призначений для шліфування, пополірування та зачищення різних поверхонь від іржі, від старого лакофарбового покриття, для усунення дефектів і нерівностей. Вона має діаметр диска 125 мм, чималу потужність 300 Вт, максимальну частоту коливань платформи 26000 кол/хв і максимальну кількість обертів 13000 об/хв. Надійний і продуктивний двигун впорається з найвищим навантаженням Плавна електронна регулювання обертів забезпечує точність і високу якість роботи з різними матеріалами, а також сприяє суттєвому збільшенню якості роботи та дасть змогу контролювати навантаження на сам інструмент. Швидка зміна обладнання здійснюється за допомогою мікролипучки Velcro. Для забезпечення максимальної чистоти пристрій обладнаний вбудованою системою відведення пилу з пластиковим контейнером пилозбірником і можливістю під'єднання пилососа.
- Тип: Ексцентрикова орбітальна шліфмашина
- Клас: професійний
- Потужність: 300 Вт (номінальна)
- Живлення: от сети
- Максимальний діаметр диска: 125 мм
- Максимальна частота коливань платформи: 26000 кол./хв
- Кількість обертів: 700-13000 об/хв
- Вага: 1.25 кг
- Ексцентрисет: 2 мм
- Довжина кабелю : 2 м
- Тип кріплення шліфувального паперу : липучка
- Гарантія : офіційна 24 м
Функціональні особливості:
- · М'яка ручка
- · Пориста нижня пластина
- · Дизайн вентиляційних отворів
- · Система пиловідведення
- · Невеликий розмір, можна використовувати в обмеженому просторі
- · Змінна швидкість
Комплектація:
- Ексцентрикова шліфмашина 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Шліфувальний папір 5 шт.
- Мішок для збирання пилу 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 26000 кол/хв |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 500 ₴









