-13%


Шліфувальна машина вібро DWT ESSP02-187 T
1 720 ₴
1 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібраційна шліфмашина DWT ESSP02-187 T підходить для сухого шліфування плоских поверхонь, виготовлених із дерева, пластику або металу. Також інструментом можна працювати обробленою ґрунтовкою поверхні або лакофарбовому покриттю. Шліфувальна машинка зручна в роботі, надійно тримається в руках. Завдяки наявності пилозбірника, відпрацьований матеріал і забруднення не поширюються по всьому приміщенню. Система кріплення гарантує надійну фіксацію шліфувального паперу. Продукція компанії DWT підійде як для використання в професійних, так і в домашніх майстернях.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 260 Вт.
- Сила струму за напруги 220-230 В 1,1 A
- Число обертів холостого ходу 6000-12000 хв.
- Макс. кількість коливань холостого ходу — 24 000 кол./хв
- Діапазон коливань — 1.6 мм
- Розмір шліфувальної плити 90 x 187 мм.
- Розмір шліфувального паперу 90 x 187 мм.
- Тип кріплення шліфувального паперу — затискач
- М'яка ручка ·
- Пориста нижня пластина ·
- Дизайн вентиляційних отворів
- Система пиловідведення · розмір, можна використовувати в обмеженому просторі ·
- Змінна швидкість
- Вага 1,47 кг ·
Комплектація:
- шліфувальна машина
- Мішок для збирання пилу
- Шліфувальний лист — 3 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Вага | 1.47 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 500 ₴








