
Бензопила Kraissmann KS*5822 (поршнева 58 км см)
4 646 ₴
3 146 ₴
- Готово до відправки
Бензопила KRAISSMANN KS'5822 — якісний інструмент, призначений для заготівлі лісу, розпилювання колод, обрізання сучків, розчищення чагарнику тощо.
Ця модель обладнана високопродуктивним двигуном, обсягом 58 см3 і потужністю 3,0 л.с./2,2 кВт, який характеризується ефективним повітряним охолодженням і низькою витратою палива. Надійний карбюратор із підкачуванням гарантує легкий пуск бензинової пили навіть за низьких температур.
Наявність автоматичного оливного насоса забезпечує безперебійне подавання оливи на різальний ланцюг, що дає змогу знизити її знос і збільшити якість пиляння.
Пила має міцний алюмінієвий картер, металеві кришки ланцюга та стартера, що забезпечує високу міцність конструкції за порівняно невеликої ваги.
Під час використання цієї бензинової пили навантаження на руку оператора неабияк знижується завдяки високоякісній системі гасіння вібрації.
Бензопила KRAISSMANN KS'5822 має низький рівень шуму, високоякісну заводську конструкцію та збалансовану конструкцію.
Особливості:
- Прогумований держак
- Механічне гальмо ланцюга
- Праймер підкачування палива
- Два компресійні кільця
- Міцний металевий корпус
- Автоматичне подавання змащення ланцюга
- Ефективна антивібраційна система
- Покриття циліндра та поршня хромоване
- Швидкознімне кріплення повітряного фільтра
- Якісний карбюратор японського виробництва
- Потужний двотактний двигун номіналом 2,3 кВт
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
Технічні характеристики:
- Двигун — Двотактний, одноциліндровий
- Охолодження — повітряне
- Потужність ― 2,2 кВт/3,0 л.с.
- Об'єм двигуна — 58 см3
- Швидкість холостого ходу — 2800 об/хв
- Максимальні оберти — 11000 об/хв
- Довжина шини — 45 см
- Об'єм паливного бака — 0,55 мл
- Об'єм оливного бака — 0,26 л
- Паливна суміш — Бензин А-92 + олива для 2 тактних двигунів
- Вага — 6,5 кг
Комплектація
- Бензопила KRAISSMANN KS'5822
- Шина 1 шт.
- Ланцюг 1 шт.
- Набір ключів
- Зубчастий упор
- Захисний чохол
- Ємність для змішування палива та оливи
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 3 146 ₴








