
Бензокоса Мінськ БГ-6500 (2ні, котушка з волосінню, ранцевий ремінь)
3 700 ₴
- Готово до відправки
Бензокоса Мінськ БГ-6500 Професіонал чудово впорається на присадибних ділянках, дачах, городах, парках, по скошуванню трави, бур'янів і газонів, кошіння сіна, а також молодих пагонів дерев.
Ця модель має високопродуктивний двотактний двигун потужністю 6,5 кВт (8,8 к.с.), який здатний розвивати високі оберти ― 8000-11000 об/хв.
Інструмент обладнаний фірмовим карбюратором, а також має поліпшену систему запалювання, завдяки чому полегшується запуск двигуна та знижується витрата палива.
Зручне керування косою забезпечить велосипедна ручка, а також ремінь через плече.
Бензинова косарка Мінськ БГ-6500 Професіонал здатна витримувати великі навантаження, завдяки чому має високу популярність серед вітчизняних покупців.
Особливості:
- Гарна комплектація
- Посилений кований вал
- Праймер (підкачування палива)
- Посилена поршнева група
- Високообертовий карбюратор
- Потужний двотактний двигун
- Захист від випадкового увімкнення
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Повністю металевий редуктор
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Двотактний
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Потужність двигуна — 6500 Вт/8,8 к.с.
- Макс. оберти двигуна ― 8000-11000 об/хв
- Об'єм паливного бака ― 1,2 л
- Вага — 7 кг
Комплектація
- Бензокоса Мінськ БГ-6500
- 3-лопактний ніж 1 шт.
- 40-ка зубчаста фреза з переможевою напайкою 1 шт.
- Котушка з волосінню 1 шт.
- Ремінь-рюкзак на два плеча
- Мірний бачок для змішування бензину з олією
- Велосипедна ручка з органами керування
- Набір ключів
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 8.8 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 3 700 ₴



