
Шурупокрут акумуляторний Вітязь ДА-18/2 ЛН Li-on з набором інструментів (2 АК)
2 400 ₴
1 650 ₴
- Готово до відправки
Шурупокрут акумуляторний Вітязь ДА-18/2 ЛН Li-on — якісний інструмент, призначений для свердління отворів у різних матеріалах, а також для монтажних/демонтажних робіт.
Джерелом живлення в цій моделі є надійний Li-Ion акумулятор напруги 18 В і місткістю 2 А/год, завдяки чому інструмент працює впродовж тривалого часу без підзаряджання.
Потужний двоступеневий редуктор дає змогу плавно регулювати швидкість обертання шпинделя від 0 до 350 об/хв на 1-ої швидкості и від 0 до 1300 об./хв на 2-ої швидкості.
Інструмент обладнаний швидкозатискним патроном діаметром 10 мм, який дає змогу без додаткових пристроїв швидко поміняти робочий елемент. Гумові вставки на ручці сприяють зручній роботі із шурупокрутом.
Багатоступенева муфта регулювання затягування (18+1) забезпечує високу точність загвинчування з максимальним затягувальним моментом 25 Нм.
Акумуляторний шурупокрут Вітязь ДА-18/2 ЛН Li-on укомплектований зручною валізою для зберігання і транспортування інструмента.
Особливості:
- Реверс
- Дві літієві батареї
- Швидкозатискний патрон
- Пришвидшене заряджання 1 година
- Підсвітка робочої зони
- Індикатор батареї розряджання
- Широкий набір инструмента
- Електронний регулятор частоти обертання
- 18 позицій встановлення обмеження крутного моменту
Технічні характеристики:
- Тип патрона — Швидкозатискний
- Тип акумулятора — Li-ion
- Ємність акумулятора ― 2 А/год
- Напруга акумулятора — 18 В
- Діаметр патрона — 10 мм
- Максимальна кількість обертів ― 1300 об/хв
- Кількість обертів на 1-й швидкості — 0-350 об./хв
- Кількість обертів на 2 швидкості — 0-1300 об./хв
- Крутний момент — 25 Нм
- Заряд акумулятора — 1 година
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Вітязь ДА-18/2 ЛН Li-on
- Дві акумуляторні батареї
- Зарядний пристрій
- Набір інструментів:
- 10 бит
- 3 свердла для дерева
- 3 свердла для металу
- 2 пери для дерева
- моток ізострічки
- рулетка на 3 м
- 7 викруток (плоска, хрестова, під біти й 4 з тонкою базою)
- індикаторна викрутка з екраном
- молоток-цвяшник
- плоскогубці
- круглогубці
- ніж канцелярський
- комплект лез до ножа
- 9 головок під болти
- ключ розвідний
- ножівка для металу
- малий комплект шурупів
- Кейс пластиковий
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Витязь |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 650 ₴


