
Шліфувальна машина ексцентрик DWT EXP04-150 DV з регулюванням обертів 150 мм диск
2 700 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Ексцентрикова шафмашина DWT EXP04-150 DV — це багатозадачний інструмент професійного класу, який використовується для шліфування та полірування поверхонь різних матеріалів, включно з деревом, металом і пластиком. А також для зачищення різних поверхонь від іржі, від старого лакофарбового покриття, для усунення дефектів і нерівностей. Ця модель вирізняється чималою потужністю і гнучкістю у використанні. Плавне електронне регулювання швидкості обертів забезпечує точність і високу якість роботи з різними матеріалами, а також сприяє суттєвому збільшенню якості роботи та дасть змогу контролювати навантаження на сам інструмент. За потреби робоче обладнання можна швидко та легко змінити, завдяки диску діаметром 150 мм на мікролипучці Vecro. Для забезпечення максимальної чистоти пристрій обладнаний вбудованою системою відведення пилу з коробкою пилозбірником і можливістю під'єднання пилососа.
Основні параметри:
- Виробник — ТМ DWT Merit Link Group (Швейцарія)
- Тип інструмента — Ексцентрикова шліфувальна машина
- Клас інструмента — професійний
- Номінальна потужність 450 Вт.
- Сила струму за напруги 220-230 В 2 A
- Максимальна кількість обертів 0-13000 хв| 1
- Максимальна частота коливань — 0-26000 кол./хв
- Амплітуда коливань — 1,5 мм
- Діаметр шліфувальної тарілки 150 мм
- Тип кріплення шліфувального паперу — липучка
- Фіксація кнопки вмикання
- Регулювання швидкості обертання — так
- Фіксація шліфлиста — мікролипучка Velcro
- Розміри в пакованні — 182*157*327 мм
- Вага 2 кг
- Гарантія офіційна — 24 місяці
Комплектація:
- Ексцентрикова шліфувальна машина
- Коробка пилозбірник
- Шліфувальний папір
- Додаткова ручка
- Паспорт виробу
- Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 26000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 000 ₴









