
Перфоратор бочковий VILMAS 800-RH-26 (сила удару 4,5 Дж)
2 018 ₴
- Готово до відправки
Перфоратор бочковий VILMAS 800-RH-26 призначений для свердління отворів у бетоні, цеглі або камені. Ефективний під час демонтажу конструкцій із жолобозобетону.
Ця модель має потужність двигуна 800 Вт і може виробляти до 4050 ударів за хвилину з енергією удару 4,5 Дж.
Перфоратор працює у двох режимах: свердління з ударом і удар. Ударний механізм і редуктор захищені металевим корпусом.
Інструмент обладнаний SDS-Plus патроном, який дає змогу швидко й без застосування додаткових інструментів замінити робоче обладнання.
Великі та зручні перемикачі режимів роботи розташовані в легкодоступних місцях на корпусі інструмента. Додаткова ручка, яка може обертатися на 360 градусів навколо своєї осі, дасть змогу надійно утримувати інструмент обома руками.
Перфоратор VILMAS 800-RH-26 простий в експлуатації й обслуговуванні, кришки щіткотримачів виведені назовні, а завдяки полегшеному доступу до редуктора, змастити його не становитиме жодних труднощів.
Особливості:
- Висока потужність
- Ергономічний дизайн
- Потужний ударний механізм
- Металевий корпус редуктора
- Система гасіння вібрації в ручці
- Електронне регулювання частоти обертання
Технічні характеристики:
- Тип патрона — SDS-plus
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 800 Вт
- Кількість обертів — 0-890 об/хв
- Кількість обертів — 4050 уд./хв
- Сила удара ― 4,5 Дж
- Вага — 5 кг
Комплектація
- Перфоратор VILMAS 800-RH-26
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини свердління
- Плоска та гостра піки
- Кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 890 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4050 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 4.5 Дж. |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 018 ₴




