Бензокоса Вітязь БГ-6500 — високоякісний садовий інструмент, що ідеально підійде як для використання в побуті, так і для професійної роботи.
Модель має чотиритактний двигун обсягом 62 см3 і потужністю 6,5 кВт, який характеризується низькою витратою палива, збільшеним моторесурсом і малошумністю в роботі.
Активне повітряне охолодження не дасть перегріватися мотокосі під час інтенсивних навантажень, а спеціальне захисне покриття поршневою неабияк збільшує термін її експлуатації.
Інструмент виготовлений із високоякісних матеріалів, як-от алюмінієво-магнієвий сплав і хромована поршнева група, забезпечуючи довгий термін експлуатації та надійність в експлуатації.
Бензиновий тример 4-тактний Вітязь БГ-6500 комплектується двома необхідними ножами, напівпрофесійною котушкою для волосіні, а також зручним двоплечевим ременем, який неабияк спрощує роботу оператора та знижує навантаження на спину.
Особливості:
- Праймер
- Хромований циліндр
- Карбюратор Walbro (Японія)
- Посилена система стартера
- Посилена поршнева група
- Збалансована конструкція
- Захист від випадкового увімкнення
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Зручний доступ до свічки запалювання
- Потужний чотиритактний двигун
- Швидкознімний повітряний фільтр
- Повністю металевий редуктор
- Суцільнометалевий кований приводний вал
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Двотактний
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 62 см3
- Потужність двигуна — 6,5 кВт/8,9 л.с.
- Макс. оберти двигуна — 10000 об/хв
- Об'єм паливного бака — 1,2 л
- Вага — 7 кг
Комплектація
- Бензокоса 4-тактна Вітязь БГ-6500
- Ніж 2 шт.
- Котушка з волосінню 1 шт.
- Наплічний ремінь
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 8.9 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Потужність | |
| Споживана потужність, Вт | 6500 Вт |
- Ціна: 5 500 ₴










