
Болгарка DWT WSP08-125 TQ (захист від перевантаження) Швейцарія
1 750 ₴
1 400 ₴
- Готово до відправки
Опис:
КШМ DWT WSP08-125 TQ — це потужний, надійний і мобільний інструмент напівпрофесійного класу, який чудово справляється з різанням, зачищенням і шліфуванням різних матеріалів. Представлена модель вирізняється високою потужністю та функціональністю. Має потужний колекторний двигун 860 Вт із високою кількістю обертів до 11000 об/хв. Надійне повітряне охолодження двигуна забезпечить стабільну роботу під час інтенсивних навантажень і захистить інструмент від перегрівання. Електронна система захисту від перевантаження вимкне двигун під час перегрівання та забезпечить його довгий термін експлуатації. Завдяки блокуванню шпинделя заміна дисків відбувається набагато простіше. Міцний корпус із якісного ABS пластику та посилений редуктор із високоміцного сплаву забезпечує стійкість до фізичних пошкоджень Для надійного та зручного встановлення робочої оснастки передбачена система фіксації шпинделя. Захисний кожух диска зі швидким регулюванням дає змогу легко адаптувати його до потрібного робочого положення, забезпечуючи максимальну гнучкість під час виконання різних операцій. Ручка має зручну подовжену форму з перфорованою нековзною накладкою, яка забезпечить можливість легко утримувати інструмент під час роботи та повністю його контролювати, а додаткова ручка, яку можна встановити у двох положеннях дає кращий контроль над інструментом.
Основні параметри:
- Виробник: ТМ DWT Merit Link International AG VIA Giulia 25A. 6855 Stabio Швейцарія
- Тип інструмента: Кутова шліфувальна машина
- Живлення: побутова мережа 220 В/50 Гц
- Споживана потужність — 860 Вт
- Частота обертання холостого ходу:11000 об/хв
- Максимальний зовнішній діаметр диска: 125 мм
- Посадковий діаметр шпинделя: Різьба М14
- Тип двигуна: Щетковий
- Регулювання обертів: Немає
- Фіксація кнопки вмикання: Так
- Блокування шпинделя: Так
- Захисний кожух: Так
- Захист від перевантаження: Так
- Плавний пуск: Немає
- Вес : 1,2 кг
Комплект постачання:
- Кутова шліфувальна машина
- Додаткова ручка
- Захисний кожух
- Фланцовий ключ
- Паспорт изделия
- Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 400 ₴




