
Бензопила Super GoodLuck GCS 4022 (1 шина, 1 ланцюг супер зуб, 405 мм, HUSQVARNA NT 4200)
3 558 ₴
- Готово до відправки
Бензопила GoodLuck Super GCS 4022 ― якісна недорога компактна бензопилка, призначена для швидкого й ефективного розпилювання деревини різної товщини та щільності, заготівлі дров.
Завдяки оптимальним робочим характеристикам і високій якості деталей цього інструмента забезпечується чудова продуктивність і безперебійна робота навіть у важких умовах експлуатації.
Ця модель зроблена за аналогією з бензопилкою популярного бренда Husqvarna. На бензопилі встановлений потужний двигун 2,2 кінських сил об'ємом 40 кубічних сантиметрів, з максимальною частотою обертання колінвала 11000 об./хв.
Хромований циліндр забезпечує тривалий термін експлуатації двигуна завдяки підвищеній зносостійкості циліндропоршневої групи.
Пила обладнана автоматичною системою змащення ланцюга, яка не дасть перегрітися робочим частинам пили, і захистить їх від передчасного зношування та корозії.
Легкий доступ до повітряного фільтра та свічки дає змогу проводити регулярне технічне обслуговування без потреби звернення в сервісний центр.
Бензинова пила GoodLuck Super GCS 4022 має чималу потужність двигуна, високі оберти холостого ходу, порівняно невелика вага та збалансовану конструкцію. Все це забезпечує легкість у керуванні та високу продуктивність.
Особливості:
- Система "Легкий старт"
- Фірмовий карбюратор
- Міцний і компактний дизайн
- Надійний і потужний двигун
- Покращений повітряний фільтр
- Хромовані стінки циліндра
- Аналог популярної моделі Хускварні 142
- Зручна та легка в керуванні бензопилка
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2-тактний/одноциліндровий
- Тип охолодження — повітряне
- Об'єм двигуна — 40 см3
- Потужність двигуна — 1,2 кВт/2,2 к.с.
- Макс. оберти двигуна — 3000-11000 об./хв
- Довжина шини — 405 мм
- Об'єм паливного бака — 0,55 л
- Об'єм оливного бака — 0,2 л
- Співвідношення паливо/олія — 25:1
- Вага — 5 кг
Комплектація
- Бензопила GoodLuck Super GCS 4022
- Пиляльна шина 405 мм
- Пиляльний ланцюг
- Чохол для шини
- Зубчастий упор
- Набір інструментів
- Ємність для приготування паливної суміші
- Картонне паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 40 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1620 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 558 ₴



