
Бензокоса KRAISSMANN MS'520 (шпуля-напівавтомат, шпуля "павук", ніж 3 т, ніж 8 т, ніж 40т переможе)
3 425 ₴
- Готово до відправки
Бензокоса KRAISSMANN MS'520 — потужний інструмент від німецького виробника KRAISSMANN, призначений для скошування чагарників, всіх видів трав, сухості, пагонів молодих дерев, кукурудзи, очерету, соняшнику та іншого.
Ця модель обладнана потужним двотактним двигуном і фірмовим карбюратором, що забезпечує стійкі оберти двигуна. За допомогою вдосконаленої системи охолодження двигуна коса може працювати довгий час і не перегріватися.
На цій мотокосі встановлений праймер і зручна система плавного старту, завдяки яким інструмент запускається просто й без зусиль. Усі конструктивні елементи редуктора виготовлені з якісного та високоміцного металу.
Комфорт для оператора забезпечується зручним ременем через плече з можливістю регулювання, ергономічною широкою ручкою велосипедного типу, низьким рівнем вібрацій і шуму.
Для коса газонної трави можна використовувати як котушку з волосінню, так і ніж на 3 лопаті. Для скошування грубих зарослів використовують ніж на 8 зубців або переможний диск на 40 зубців.
Бензиновий тример KRAISSMANN MS'520 простий в обслуговуванні та експлуатації, а також має високу надійність, якісну заводську конструкцію, невелику витрату палива та багату комплектацію.
Особливості:
- Праймер
- Посилений кований вал
- Хромований циліндр
- Потужний двотактний двигун
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Захист від випадкового увімкнення
- Оцинковані циліндри двигуна
- Повністю металевий редуктор
- Кований колінвал і шатун двигуна
- Картер із магнієво-титанового сплаву
- Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
- Посилена поршнева група, до 5 років експлуатації
- Приводне передавання здійснюється завдяки гнучкому валу
Технічні характеристики:
Тип двигуна — 2-тактний, бензиновий
Тип охолодження — Повітряний
Потужність двигуна — 1400 Вт (1,9 л.с.)
Об'єм двигуна — 43 см3
Швидкість обертів холостого ходу — 3000-9000 об./хв
Об'єм паливного бака — 1200 мл
Товщина різального диска — 1,4 мм
Діаметр штанги — 28 мм
Тип котушки — Напівавтоматична
Розташування вала — Пряме
Максимальний діаметр косіння — Різальний ніж: 230 мм; котушка волосіні: 420 мм; пиляльний диск: 255 мм
Вага — 6,5 кг
Комплектація
Бензокоса KRAISSMANN MS'520
3-пелюстковий косильний ніж 1 шт.
8-пелюстковий косильний ніж 1 шт.
Косильний ніж 40T переможе 1 шт.
Косильна шпуля-напівавтомат із волосінню 1 шт.
Косильна шпуля типу "павук" 1 шт.
Набір ключів для монтажу та обслуговування
Мірна ємність для змішування паливної суміші
Наплічний ремінь
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Дані виробника: Kraissmann Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 420 мм |
| Ширина скошування ліски | 255 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 3 425 ₴




