
Бензокоса Карпати БГ-4200 (шпуля, ніж 3т)
2 638 ₴
- Готово до відправки
Бензокоса Карпати БГ-4200 — чудовий інструмент, застосовується для заготівлі сіна, стриження газону, скошування трави, сухості, очерету та молодих пагонів дерев.
Ця модель має потужний двотактний двигун номіналом 4,2 кВт, який здатний розвивати до 11000 обертів за хвилину. Праймер підкачування істотно полегшить запуск двигуна, а стартер має міцну конструкцію.
Комфорт для оператора забезпечується зручним ременем через плече з можливістю регулювання й ергономічною ручкою велосипедного типу. Пластиковий захисний кожух забезпечує максимальний захист оператора.
Бензокоса Карпати БГ-4200 має велику потужність мотора, високі оберти холостого ходу, малу вагу та збалансовану конструкцію. Всі ці чинники забезпечують легкість у керуванні та високу продуктивність.
Особливості:
- Легка вага
- Праймер підкачування
- Простота з обслуговуванням
- Легкий старт для швидкого запуску
- Ергономічна система керування
- Жорсткий кований металевий вал
- Чудовий варіант для домашнього використання
- Потужний двотактний двигун ноутбуком 4,2 кВт
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Бензиновий/2-тактний
Тип охолодження — повітряне
Потужність — 4,2 кВт/5,71 л.с.
Об'єм двигуна — 43 см3
Швидкість обертів холостого ходу — 2800-11000 об./хв
Об'єм паливного бака — 1,2 л
Вага — 6,5 кг
Комплектація
Бензокоса Карпати БГ-4200
3-лопактний ніж 1 шт.
Котушка з волосінню 1 шт.
Ремінь
Мерный бачок
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Карпати |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5.71 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 514 мм |
| Максимальна ширина скошування | 514 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 4200 Вт |
- Ціна: 2 638 ₴

