
Тример електричний Kraissmann ERT'2900VA (шпуля, ніж 3T, розбірний вал, ремінний привод)
3 944 ₴
3 186 ₴
- Готово до відправки
Электрокоса KRAISSMANN ERT'2900VA ― надійний агрегат, призначений для скошування трави, бур'яну, очерету, а також ідеально підходить для догляду за газоном і невеликими чагарниками.
Інструмент має верхнє розташування двигуна, що дає можливість працювати навіть під час роси або після дощу.
Реальні показники потужності становлять 2900 Вт, водночас кількість обертів досягає 10000 об./хвщо дає змогу досягти високої ефективності в роботі.
Ця модель має розбірну штангу із суцільнометалевим валом, завдяки такій конструкції косу легко транспортувати.
Комфорт оператору забезпечать зручна "велосипедна" ручка та наявність ременя з можливістю регулювання. Різальний елемент надійно закривається пластиковим кожухом.
Електричний тример KRAISSMANN ERT'2900VA має компактний і ергономічний дизайн, а також вирізняється високою надійністю й доступною ціною.
Особливості:
- Чудова якість
- Висока продуктивність
- Зручний і потужний електричний тример
- Регульована по висоті зручна ручка велосипедного типу
- Розбірний вал для зручнішого транспортування і зберігання
- Фіксатор кабелю й автоматична котушка з різальною волосінню 1,2 мм
- Ремінний привод для зменшення шуму та суттєвого збільшення надійності та відмовостійкості
- Легкий трилопатевий ніж підходить також для скошування багаторічної трави та бур'янів
- Підходить для трави вздовж доріжок, сходів і навколо дерев, там, де не пройде газонокосарка
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Електричний
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 2900 Вт
- Макс. оберти двигуна — 10000 об/хв
- Різальний елемент — Котушка з волосінню, ніж
- Діаметр ножа — 255 мм
- Діаметр волосіні — 380 мм
- Вага — 6 кг
- Гарантія 12 місяців
Комплектація
- Електрокоса KRAISSMANN ERT'2900VA
- 3-лопактний ніж 1 шт.
- Котушка з волосінню 1 шт.
- Плечовий ремінь
- Захисний кожух
- Картонна коробка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 3 186 ₴









