-23%


Лобзик електричний DWT STSP06-80 DV
2 200 ₴
1 700 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лобзик DWT STSP06-80 DV призначений для розпилювання дерева, металу та пластику. Інструмент знадобиться, щоб відрізати ламінат, фанеру, розпиляти металевий лист і дерев'яну заготівку. Режими маятникового ходу дають змогу прискорити роботу. Затискач Quick Fix допоможе швидко та легко змінити обладнання. Потужний, зручний — підійде для роботи в побуті та професійній майстерні.
Функціональні особливості:
- Регулювання частоти ударів
- Чотири режими орбітальної дії
- Регулювання кута
- Легка зміна пиляльного полотна
- Блокування
- Система пиловідведення
- М'яка ручка
Технічні характеристики:
- Тип — з маятниковим типом
- Номінальна потужність 650 Вт.
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Сила струму за напруги 220-230 В — 2,8 A
- Число ходів холостого ходу 800-3000 об/хв.
- Довжина ходу пиляльного полотна — 19 мм.
- Макс. різальна здатність у дереві — 80 мм.
- Макс. різальна здатність алюмінію — 10 мм.
- Макс. різальна здатність сталі — 6 мм.
- Максимальний нахил корпусу (ліворуч/праворуч) — 45°/45°
- Форма ручки — скобічна
- Довжина кабелю 2 метри
- Лита підошва — немає
- Наявність лазера — немає
- Наявність підсвічування — немає
- Наявність плавного пуску — немає
- Габарити паковання (ДхШхВ) 280х90х210 мм.
- Вага 2,4 кг.
Комплектація
- лобзик електричний DWT STSP06-80 DV з маятниковим ходом
- Інструкція з експлуатації
- Ключ шестигранний
- Паралельний упор
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Довжина ходу пилки | 19 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 210 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 700 ₴









