
Мийка високого тиску Kraissmann 2500 HDRi-170 індукційна (пінник у комплекті+ бере воду з відра)
15 548 ₴
- Немає в наявності
Мийка автомобільна KRAISSMANN 2500 HDRI-170 Індукційна — високоякісний апарат високого тиску, застосовується для миття різного роду забруднень: авто та мототехніки, терас, садових доріжок, фасадів будівель, басейнів тощо.
Потужність електродвигуна цієї моделі становить 2500 Вт, а максимальний робочий тиск — 170 бар. Витрата води становить 440 литров за час роботи. Водяна помпа, виготовлена з алюмінію, має надійну та міцну конструкцію.
Апарат високого тиску KRAISSMANN 2500 HDRI-170 має можливість забору води з ємності, що зручно, якщо немає можливості під'єднатися до центрального водопостачання.
Інструмент обладнаний системою "автоматичне вимкнення" в разі перегрівання двигуна, що істотно збільшує термін експлуатації апарата. Десятиметрова довжина шланга дає змогу здійснювати швидке та якісно миття навіть у важкодоступних місцях.
Якість збирання цієї мийки на найвищому рівні, а завдяки вертикальній конструкції корпусу, зручній ручці та малій вазі апарат легко переміщується, що робить роботу з ним комфортнішою.
Мінімиття для автомобіля KRAISSMANN 2500 HDRi-170 укомплектована декількома насадками на всі випадки життя, а можливість застосування шампуні неабияк розширює можливості миття.
Особливості:
- Термозахист
- Шланг завдовжки 10 м
- Алюмінієва помпа
- Індукційний двигун
- Повноцінний пінник у комплекті
- Тривісний насос нового покоління
- Котушка для шланга високого тиску
- Можливість засмоктувати воду з ємності
- Поршні із загартованої неіржавкої сталі
- Вбудована ємність для мийного засобу
- Система аварійної зупинки електромережу
- Великі та зручні колеса для переміщення
Технічні характеристики:
- Потужність двигуна — 2500 Вт
- Робочий тиск — 170 барів
- Витрата води — 438 л/год (7,3 л/хв)
- Максим. температура води — 40 °C
- Довжина шланга — 10 м
- Вага — 21,4 кг
Комплектація
- Мийка автомобільна KRAISSMANN 2500 HDRI-170 (Індукційна)
- Транспортувальні колеса
- Шланг високого тиску
- Пістолет-пульверизатор
- Піноутворювальний бачок
- Брудова щітка-фреза
- Очисний пристрій сопла
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Максимальна продуктивність | 438 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Латунь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Захист від перегріву, Функція автовідключення, Дозатор миючого засобу, Можливість забору води з ємкості, Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Автомобільні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 15 548 ₴



