
Безщітковий акумуляторний тример кущоріз Narva NCT-21/4 PRO BL (шпуля з волосінню й ніж)
6 750 ₴
5 500 ₴
- Готово до відправки
Опис
Сьогодні дуже популярні тримери для трави. Вони набагато зручніші та простіші в користуванні, ніж мотокоса, хоч і поступаються їй у продуктивності. Але її потужності вдосталь для виконання побутових завдань. Акумуляторний тример кущоріз Narva NCT-21/4 PRO BL — це вдосконалена модель попереднього аналога Narva NCT-36/6Li BL. Чудовий приклад для роботи на дачі або вдома. Це потужний інструмент, який чудово справляється з поставленими завданнями. Ми докладно розповімо Вам про його головні особливості.
Безщітковий мотор
Це ключова особливість такої електрокоси. Вона використовує потужний і витривалий двигун. Він чудово справляється з тривалим навантаженням, оскільки гріється менше. Крім того, він має великий термін експлуатації. Він набагато довговічніший, ніж щіткові аналоги, а також не потребує обслуговування. У нього більше часу ввімкнення на одному заряді завдяки економній роботі.
Висока продуктивність
Купити тример для дому на акумуляторі Narva NCT-21/4 PRO BL правильне рішення. Він має високу потужність і швидкість двигуна. Максимальна кількість обертів ножа 8500 об/хв. Це дає змогу вкрай ефективно виконувати покіс трави. Варто також зазначити те, що ширина скошування такої моделі може досягати 300 мм.
2 в 1
Це універсальний інструмент, який можна використовувати для вирішення широкого спектра завдань. У нього посилений редуктор, потужний двигун. Можна використовувати як робочу частину не тільки волосінь, але й ніж, так що можливості застосування неабияк ширші.
Надійний акумулятор
Модель постачається з двома акумуляторами, тож купити акумуляторний тример для дому Narva NCT-21/4 PRO BL правильне рішення. Батарея ємністю 4 А·год дасть змогу працювати довше без підзаряджання. Встановлюються одночасно ДВІ БАТАРЕЇ по 20 В, що дасть двигуну ще більше розкрити свій потенціал. Літій-іонні елементи живлення набагато надійніші та довговічніші. Водночас і потужність мотора в оновленій моделі більша, ніж у попередній моделі.
Розбірна штанга
Вам буде вкрай легко транспортувати та зберігати такий інструмент. У нього розбірний тип штанги, що робить його компактним і мобільним. Вам не знадобиться багато часу для того, щоб зібрати тример і розпочати роботу.
6 причин купити акумуляторний тример Narva NCT-21/4 PRO BL
- Це універсальний інструмент, який можна використовувати для косіння найрізноманітнішого типу трави.
- Покращений двигун безщіткового типу витриваліший та довговічніший від аналогів.
- Немає потреби обслуговувати двигун. Він не має вугільних щіток.
- Розбірна штанга дає змогу легко транспортувати та зберігати інструмент.
- Велосипедна ручка робить керування комфортнішим.
- Встановлюється одночасно дві акумуляторні батареї
Особливості:
- Індикатор розряду
- Безщітковий двигун
- Збільшений ресурс батареї
- Ергономічний і зручний дизайн
- Три режими роботи, це на один більше від попередньої моделі (Eco, Auto, Turbo)
- Два акумулятори та ДВІЙний зарядний пристрій у комплекті
- Велосипедна ручка робить керування комфортнішим
- Розбірна штанга дає змогу легко транспортувати та зберігати інструмент
- Мінімум часу для підготовки до роботи: вмикання натисканням однієї кнопки
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип живлення — акумулятор
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Напруга двигуна — 40 В
- Ємність акумуляторів — 4 А/год
- Оберти — 8500 об/хв
- Штанга ― Пряма, розбірна
- Діаметр різальної волосіні — до 1,2 мм
- Ширина косіння волосінню — 380 мм
- Діаметр різального ножа — 255 мм
- Вага — 7 кг
Комплектація
- Тример акумуляторний Narva NCT-21/4 PRO BL 1шт.
- Захист 1 шт.
- Ніж 1 шт.
- Шпуля з волосінню 1 шт.
- Зарядний пристрій 1 шт.
- Акумулятор 20 В, 4Ah-2 шт.
- Ремінь 1 шт.
- Паспорт 1шт.
- Паковання картонне 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 5 500 ₴









