
Газонокосарка безщіткова NARVA NELM-1800
5 500 ₴
3 500 ₴
- Готово до відправки
Газонокосарка NARVA NELM-1800 — високоякісний — професійний інструмент, призначений для стриження газону на середніх і великих площах; вирізняється сучасним дизайном, надійністю, простотою й безпекою в експлуатації.
Ця газонокосарка обладнана потужним колекторним електродвигуном 1800 Вт з високим крутним моментом — 3600 об./хв.
Як різальний елемент встановлений сталевий ніж. Ширина скошування становить 320 мм.
Модель обладнана 3-рівневий регулюванням висоти скошування 20/40/55 мм. Регульована висота скошування дає можливість зробити газон ідеально рівним.
Газонокосарка NARVA NELM-1800 обладнана травозбірником на 35 літрів зі щільного синтетичного полотна, що забезпечує максимальне та повне наповнення бункера. Спеціальний індикатор дає змогу стежити за наповненням травозбірника та вчасно його міняти.
Корпус апарату виготовлений із міцного, стійкого до зовнішніх чинників полімерного матеріалу. Зручні та міцні колеса роблять косарку маневровою та стійкою навіть на вологій поверхні.
Газонокосарка NARVA NELM-1800 обладнана складаною ручкою, яка створює зручності під час її транспортування та зберігання. Комплектується апарат транспортувальними колесами, інструкцією зі збирання й експлуатації та гарантійним талоном на 24 місяців.
Особливості:
- Під'єднання до стандартної електромережі — жодного бензину
- Висока потужність — 1800 Вт для ефективної роботи
- Низький рівень шуму — комфорт під час роботи
- Три рівні регулювання висоти зрізу — 25 , 40 і 55 мм
- Жорсткий травозбірник об'ємом 35 літрів — менше зупинок для чищення
- Міцний і легкий корпус із поліпропілену
- Складана ручка — зручно зберігати
- Чотири великі колеса — стійкий рух нерівним газоном
- Сучасна система безпеки — наявність гальма ножа
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 1800 Вт
- Двигун — безщітковий
- Число обертів ― 3600 об/хв
- Різальна здатність — 320 мм
- Висота скошування — 3 рівні: 25/40/55 мм
- Об'єм травозбірника — 35 л
- Вага — 6,7 кг
Комплектація
- Газонокосарка NARVA NELM-1800
- Колеса 4 шт.
- Ніж у зборі
- Жорсткий травозбірник
- Заводська паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон
Виробник: Естонія.
Гарантія: 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 68 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 3600 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
- Ціна: 3 500 ₴

