
Бензокоса KRAISSMANN MS'52 (2 ножі + 2 котушки з волосінню + ремінь рюкзак)
3 983 ₴
- Готово до відправки
Бензокоса KRAISSMANN MS'52 — потужний інструмент від німецького виробника KRAISSMANN, призначений для скошування чагарників, всіх видів трав, сухості, пагонів молодих дерев, кукурудзи, очерету, соняшнику та іншого.
Ця модель обладнана потужним двотактним двигуном, сучасним карбюратором, а також хромованими поршневою та циліндром, що зумовлює бездоганну та тривалу роботу.
На мотокосі встановлений праймер і зручна система плавного старту, завдяки яким інструмент запускається просто й без зусиль.
За допомогою вдосконаленої системи охолодження двигуна коса може працювати довгий час і не перегріватися. Усі конструктивні елементи редуктора виготовлені з якісного та високоміцного металу.
Зручна "велосипедна" ручка дає змогу з легкістю маневрувати косою, а для зручності органи керування косою розташовані на правій ручці. Пластиковий захисний кожух забезпечує максимальний захист оператора.
Для коса газонної трави можна використовувати як котушку з волосінню, так і ніж на 3 лопаті. Для скошування грубих зарослів використовують переможний диск на 40 зубців.
Бензиновий тример KRAISSMANN MS'52 простий в обслуговуванні та експлуатації, а також має високу надійність, якісну заводську конструкцію, невелику витрату палива та багату комплектацію.
Особливості:
- Легкий пуск
- Хромований циліндр
- Праймер (підкачування палива)
- Посилена система стартера
- Потужний двотактний двигун
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Захист від випадкового увімкнення
- Захист від перегрівання та перевантажень
- Оцинковані циліндри двигуна
- Повністю металевий редуктор
- Кований колінвал і шатун двигуна
- Картер із магнієво-титанового сплаву
- Посилений кований вал 8,2 мм на 9 шліц
- Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
- Посилена поршнева група, до 5 років експлуатації
- Приводне передавання здійснюється завдяки гнучкому валу
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2-тактний, бензиновий
- Тип охолодження — Повітряний
- Потужність — 1750 Вт
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Швидкість обертів холостого ходу — 2800-9000 об./хв
- Об'єм паливного бака — 1200 мл
- Тип котушки — Напівавтоматична
- Розташування вала — Пряме
- Товщина різального диска — 1,4 мм
- Діаметр косіння — Різальний ніж: 230 мм; котушка волосіні: 420 мм; пиляльний диск: 255 мм
- Вага — 7 кг
Комплектація
- Бензокоса KRAISSMANN MS'52
- 3-лопактний ніж 1 шт.
- 40-ка зубчаста фреза з переможевою напайкою 1 шт.
- Котушка з волосінню 2 шт.
- Наплічний ремінь ранцевого типу
- Велосипедна ручка з органами керування
- Мерный бачок
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 3 983 ₴


