
Акумуляторна ланцюгова пила Kraissmann 2033 AKS-BL 20/2 з безщітковим двигуном
4 206 ₴
3 856 ₴
- Готово до відправки
Опис
Акумуляторна мініланцюгова пила KRAISSMANN 2033 AKS-BL 20/2
Акумуляторна ланцюгова пила Kraissmann 2033 AKS-BL 20/2 з безщітковим двигуном
Акумуляторна ланцюгова мініпила Kraissmann 2033 AKS-BL 20/2 для обрізання гілок прекрасно підійде для універсального використання в домашньому господарстві. Легко впорається з прорізуванням дерев і кущів, подрібненням садових відходів. Також можна використовувати під час будівництва з деревини. Пила добре збалансована та дуже ергономічна. Вирізняється високою ефективністю різання й чистим зрізом. Низький рівень шуму під час роботи.
Ця модель може працювати з телескопічними висоторізами:
- Телескопічний подовжувач Kraissmann VS (1.3-2.5 метра)
- Телескопічний подовжувач Kraissmann VS (1.13-2.0 метра)
- Телескопічний подовжувач Kraissmann Procraft EP2.0 (1,2-2,0 метра)
Також цією пилкою зручно працювати як правою, так і лівою рукою. Ідеальний варіант як чоловікам, так і жінкам для робіт у саду, домашньому господарстві, обрізання дерев, гілок, бруса діаметром до 20 см. Акумулятор підходить для всієї лінійки інструменту Kraissmann серії M-POWER 20.
Технічні характеристики електропили Kraissmann 2033 AKS-BL 20/2
- Живиться від акумуляторів
- Тип акумуляторів — Li-ion
- Ємність — 4 ампери годинника
- Довжина шини — 203 мм.
- Крок ланцюга — 1/4
- Наявність бака для змащення ланцюга
- Безщітковий двигун
- Вага — 1 кг.
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- Пила акумуляторна Kraissmann 2033 AKS-BL 20/2
- Два акумулятори 4000 мА·год
- Зарядний пристрій
- Ключ
- Інструкція
- Пластиковий кейс
- Картонне паковання
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 856 ₴







