
Мотоблок дизельний Kraissmann 418 DBH 1100 (ширина оброблення 1100 мм)
36 099 ₴
- Готово до відправки
Культиватор дизельний (мотоблок) KRAISSMANN 418 DBH 1100 — потужний, високопродуктивний і багатофункціональний апарат, призначений для культивації ґрунту. З його допомогою можна копати, рихлити, культивувати, пахати, робити грядки та вносити добрива. Він є незамінним помічником як фермерів, так і звичайних власників ділянок.
Мотокультуратор обладнаний дизельним чотиритактним двигуном потужністю 9 кінських сил. Агрегат досить важкий, але це лише допомагає йому в роботі. Так він легко закопується в землю без зайвих зусиль із боку оператора.
Ширина оброблення за один прохід становить 110 см, а глибина — 15-30 см. Це дає змогу швидко обробляти великі ділянки та якісно опрацьовувати ґрунт для підвищення її м'якості, насичення киснем і добривами.
Всі елементи керування розташовані максимально зручно, до них не потрібно тягнутися. Ефективна антивібраційна система гасить усі шкідливі коливання, не допускаючи їх впливу на оператора. Система примусового охолодження оберігає двигун від перегрівання й дає змогу експлуатувати культиватор навіть у сильну спеку.
Особливості:
- Великі колеса
- Зручне керування
- Низький рівень шуму
- Надійна трансмісія
- Безпека в роботі
- Гарна маневровість
- Ефективне охолодження
- Мале споживання палива
- Гострі різальні інструменти
- Висока якість розпушування
- Надійні та довговічні компоненти
- Шини високої якості з рифленням
- Висока потужність 9 кінських сил
- Ефективна антивібраційна система
- Надійний чотиритактний дизельний двигун
Технічні характеристики:
- Двигун — дизельний, чотиритактний
- Охолодження — повітряне
- Потужність — 6,6 кВт/9,0 л.с.
- Робочий об'єм двигуна — 418 см3
- Ширина смуги оброблення — 1100 мм
- Глибина оброблення — 150-300 мм
- Місткість паливного бака — 5,5 л
- Місткість оливибака — 1,65 л
- Вага — 133 кг
Комплектація
- Мотоблок дизельний KRAISSMANN 418 DBH 1100
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна коробка
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| В комплекте оборудования | Фрези, Транспортувальне колесо, Захисні крила |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 133 кг |
- Ціна: 36 099 ₴
