
Бензопила GооdLuck GCS-50-3.6 SUPER SAW
2 638 ₴
- Готово до відправки
Бензопила GoodLuck GCS-50-3.6 Super Saw — якісний інструмент, призначений для заготівлі лісу, розпилювання колод, обрізання сучків, розчищення чагарнику тощо.
Ця модель обладнана високопродуктивним двигуном, потужністю 3,6 л.с., який характеризується ефективним повітряним охолодженням і низькою витратою палива.
Двигун має праймер і систему легкого старту, що забезпечить запуск бензопилки навіть у холодну пору року.
Особливістю бензопили GoodLuck GCS-50-3.6 Super Saw є металевий корпус двигуна та високі оберти холостого ходу — 9000 об/хв.
Наявність автоматичного оливного насоса забезпечить безперебійне подавання оливи на різальний ланцюг.
Бензопила GoodLuck GCS-50-3.6 Super Saw має невелику вагу, високоякісну заводську конструкцію та збалансовану конструкцію.
Особливості:
- Плавний пуск
- Захист від відбою
- Механічне гальмо
- Автоматичне змащення ланцюга
- Посилена поршнева група
- Спрощений доступ до фільтра
- Потужний двотактний двигун
- Хромоване покриття стінок циліндра
Технічні характеристики:
- Двигун — Двотактний, одноциліндровий
- Охолодження — повітряне
- Потужність — 2,65 кВт/3,6 л.с.
- Об'єм двигуна — 50 см3
- Швидкість холостого ходу — 3000 об/хв
- Максимальні оберти ― 9000 об/хв
- Об'єм паливного бака — 0,55 мл
- Об'єм оливного бака ― 0,26 л
- Довжина шини — 45 см
- Крок ланцюга — 0,325 дюйма
- Паливна суміш — Бензин А-92 + олива для 2 тактних двигунів
- Вага ― 6,4 кг
Комплектація
- Бензопила GoodLuck GCS-50-3.6 Super Saw
- Шина 1 шт.
- Цепь 1 шт.
- Набір ключів
- Зубчастий упор
- Захисний чохол
- Ємність для змішування палива та оливи
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 50 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2650 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 638 ₴




