Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила GoodLuck GL-5200М — якісний інструмент, призначений для заготівлі лісу, розпилювання колод, обрізання сучків, розчищення чагарнику тощо.
Ця модель має високопродуктивний двигун потужністю 3,5 к. с., який характеризується ефективним повітряним охолодженням і низькою витратою палива. Наявність автоматичного оливного насоса забезпечить безперебійне подавання оливи на різальний ланцюг.
Бензопила GoodLuck GL-5200М має високу потужність мотора, високі оберти холостого ходу, невелику вагу та збалансовану конструкцію. Все це забезпечує легкість у керуванні та високу продуктивність.
Особливості:
- Легкий запуск
- Захист від відбою
- Механічне гальмо
- Автоматичне змащення ланцюга
- Посилена поршнева група
- Потужний двотактний двигун
- Високі оберти холостого ходу
Технічні характеристики:
- Двигун — Двотактний, одноциліндровий
- Охолодження — повітряне
- Потужність — 2,507 кВт/3,5 к.с.
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Швидкість холостого ходу — 3000 об/хв
- Максимальні оберти ― 10000 об/хв
- Об'єм паливного бака — 0,55 мл
- Об'єм оливного бака ― 0,26 л
- Довжина шини — 45 см
- Крок ланцюга — 0,325 дюйма
- Паливна суміш — Бензин А-92 + олива для 2 тактних двигунів
Комплектація
- Бензопила GoodLuck GL-5200М
- Пиляльна шина 1 шт.
- Пиляльний ланцюг 1 шт.
- Набір ключів
- Зубчастий упор
- Захисний чохол
- Ємність для змішування палива та оливи
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2570 Вт |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 443 ₴





