
Культиватор бензиновий Vorskla ПМЗ-4500
5 947 ₴
- Готово до відправки
Мотокультуратор Vorskla ПМЗ-4500 (4,5 к.с.) — високопродуктивний інструмент, призначений для якісного оброблення ґрунту, а також ідеально підходить для використання на обмежених ділянках або у важкодоступних місцях. Принцип роботи агрегата ґрунтується на пухкості ґрунту за допомогою спеціальних ножів, культиватор не завдає жодної шкоди родючому шару, водночас на корню знищує бур'яни.
Ця модель ефективно функціонує від надійного бензинового двигуна потужністю 4,5 л.с., а як активна частина є чотири зносостійких фрез, які виготовлені з кованої сталі. Комфорт у роботі для оператора досягається завдяки низькому рівню шуму, простій системі керування та зручним ергономічним держакам із можливістю регулювання.
Конструкція мотокультатора Vorskla ПМЗ-4500 (4,5 к. с.) передбачає ручний стартер і винесений на ручку фільтр із покращеним очищенням повітря. Ширина оброблення ґрунту досягає 30 см, а максимальна глибина 10-16 см. Рама культиватора виготовлена з високоякісної сталі та має чималий запас міцності.
Бензиновий культиватор Vorskla ПМЗ-4500 (4,5 к.с.) не потребує додаткового обслуговування, він досить маневровий, легкий у керуванні та характеризується економною витратою бензину (за 1 годину робіт не більш ніж 1 л).
Особливості:
- Надійні фрези
- Низька витрата палива
- Підвищена жорсткість рами
- Надійний бензиновий двигун
- Фільтр із покращеним очищенням повітря
- Висока потужність і продуктивність
- Досить маневровий і легкий в експлуатації
- Високоякісні колеса та складана ручка
Технічні характеристики:
- Двигун — Двотактний, одноциліндровий
- Охолодження — повітряне
- Тип запуску — Ручний стартер
- Потужність — 4,5 л.с.
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Швидкість холостого ходу ― 3600 об/хв
- Максимальні оберти — 7500 об/хв
- Ширина оброблення ґрунту — 300 мм
- Глибина оброблення ґрунту — 160/100 мм
- Об'єм паливного бака — 1,2 л
- Вага — 18 кг
Комплектація
- Мотокультуратор Vorskla ПМЗ-4500 (4,5 к.с.)
- Колеса для транспортування
- Захисні крила
- Фрези
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| В комплекте оборудования | Фрези, Транспортувальне колесо, Захисні крила |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
- Ціна: 5 947 ₴






