
Плиткоріз KRAISSMANN 1200 STM 920 (стол 1170х394 мм, довжина різання 920 мм)
13 352 ₴
- Готово до відправки
Опис
Плиткорез Kraissmann 1200 STM 920 ― якісний стаціонарний верстат, призначений для різання керамічної плитки, керамічно-граніту, каменю, тротуарної плитки.
Ця модель виконує різання за допомогою спеціального диска діаметром 230 мм, з його допомогою можна розрізати матеріали прямо та під кутом. Потужність двигуна становить 1200 Вт, що дає змогу розвивати швидкість диска до 2950 об/хв.
Плиткорез встановлюється на 4 опори та дуже стійкий, стіл має габарити 1170х394 мм і виготовлений із міцного матеріалу.
У комплектації передбачена місткість для води для водяного охолодження пиляльного диска, що забезпечує якісне різання на високих обертах.
Плиткоріз є досить безпечним у роботі, оскільки в ньому є захисний кожух на диск. Для транспортування є коліщатка на 2 ніжках.
Особливості:
- Міцна конструкція
- Функція різання під кутом
- Металева станина
- Надійний і потужний двигун
- Мідна обмотка якоря і статора
- Офіційна гарантія по всій Україні
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 230 В/50 Гц
- Потужність — 1200 Вт
- Швидкість обертання диска — 2950 об/хв
- Габарити диска — 230/25,4/2,4 мм
- Макс. глибина різання під 45° — 37 мм
- Макс. глибина різання під 90° — 43 мм
- Макс. довжина різання — 920 мм
- Робочий стіл — 1170х394 мм
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Плиткоріз стаціонарний Kraissmann 1200 STM 920
- Різальний диск
- Захисний кожух диска
- 4 ніжки
- 2 коліщатка
- Ємність для води
- Гарантійний талон
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1.2 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна довжина різу | 920 мм |
| Максимальна глибина різу | 43 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 394 мм |
- Ціна: 13 352 ₴







