
Стрічкова шліфмашина DWT BSP09-76 V
3 100 ₴
2 300 ₴
- Готово до відправки
Стрічкова шліфувальна машина DWT BSP09-76 V використовується для шліфування великих дерев'яних, пластикових або металевих поверхонь, чудово справляється з видаленням старої фарби та слідів іржі.
У цій моделі використовується шліфувальна стрічка 76х533 мм, що дає змогу не тільки забезпечити високу продуктивність робіт, але й належну якість оброблення поверхонь оброблюваних матеріалів.
Швидкість подавання шліфувальної стрічки — 200-380 м/хв. Швидкість рух стрічки може регулюватися, що дає змогу пристосувати апарат під оброблюваний матеріал.
Стрічкова шліфувальна машина DWT BSP09-76 V обладнана притискним механізмом, за допомогою якого можна швидко змінити шліфувальну стрічку, уникаючи допомоги інших інструментів.
Спеціальний регулювальний гвинт на корпусі забезпечує точну встановлення стрічки на напрямних котках. Відкидний майданчик у передній частині корпусу дасть змогу обробити важкодоступні місця.
Комплектація інструмента містить додаткову ручка, що дає змогу за потреби утримувати інструмент двома руками.
Технічні характеристики:
- Виробник — Merit Link International AG (Via Giulia 25 A, 6855 Stabio Швейцарія)
- Номінальна потужність 900 Вт.
- Сила струму за напруги 220-230 В 3.9 A
- Швидкість руху шліфувальної стрічки 200-380 м/хв.
- Довжина шліфувальної стрічки 533 мм.
- Ширина шліфувальної стрічки 76 мм.
- Вага 3 кг
Функціональні особливості
- Регулювання швидкості
- Захист від перегрівання
- Захист від випадкового увімкнення
- Система видалення пилу
- Можливість під'єднання до пилозбірника
- D-подібне руків'я
- М'яка накладка
Комплектація:
- шліфувальна машина
- пилоуловлювач
- шліфувальний папір
- інструкція з експлуатації
Офіційна гарантія на весь інструмент торгової марки DWT 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 300 ₴









