
Бензопила Kraissmann KS 2509 (шина 305 мм)
2 943 ₴
- Готово до відправки
Бензопила сучкоріз KRAISSMANN KS'2509 — універсальна пила для догляду за деревами, різних видів робіт, як-от кронування, видалення прикореневої порослі та зайвих пагонів, обрізання пошкодженої деревини
Ця модель обладнана надійним двигуном обсягом 25,4 см3 і потужністю 1,22 л.с., завдяки якому забезпечується висока швидкість обертання ланцюга. Фірмовий карбюратор із підкачуванням палива забезпечує швидкий і легкий запуск пилки навіть у зимову пору.
З особливостей пилки варто виділити: ударостійкий пластик, амортизаційну систему нового покоління (має додаткову сьому пружину на ручці бензопили), поршневу групу (хромовані стінки циліндра та наявність двох кілець на поршні).
Бензинова пила KRAISSMANN KS'2509 характеризується міцним й ергономічним корпусом і простотою в обслуговуванні. Довжина напрямної шини становить 305 мм чого цілком досить для розпилювання деревини малого та середнього діаметрів.
Особливості:
- Мала вага
- Невеликі розміри
- Якісний карбюратор
- Праймер (підкачування палива)
- Автоматичне змащення ланцюга
- Економна витрата бензину
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Хромовані стінки циліндра
- Можливість працювати однією рукою
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2-тактний, одноциліндровий, бензиновий
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 25,4 см3
- Потужність двигуна — 900 Вт/1,22 к.с.
- Макс. оберти двигуна — 3300-11000 об./хв
- Довжина шини — 305 мм
- Крок ланцюга ― 3/8
- Об'єм паливного бака — 0,23 л
- Об'єм оливного бака — 0,16 л
- Вага — 4 кг
Комплектація
- Бензопила KRAISSMANN KS'2509
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг
- Захисний чохол
- Набір ключів
- Зубчастий упор
- Бачок для приготування паливної суміші
- Картонне паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 16 м/сек |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Потужність двигуна | 1.22 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 230 мл |
| Витрата палива | 0.7 л/год |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 2 943 ₴






