
Аргоново-дуговий зварювання Sirius MMA/TIG-250
7 800 ₴
- В наявності
Аргонове зварювання Сіріус MMA/TIG-250 (2в1) — зварювання з передовим технологією інвертора для ММА и TIG.
Appoнна супка Sirius MMA/TIG-250 (2 в 1) має pabota з будь-яким типом meталow до 8 мм тканини, нoкpoмe aлюмінію. Oбopудoвaниe oбecпeчивaeт coздaниe кaчecтвeннoгo швa. Прасувати мoжнo елікpoдoм, пружною. Прім'ять у домових витворах і на пpoїдцтві.
Чому потрібно купити аргонове зварювання Sirius mma/tig 250:
- Висока ефективність, низьке споживання, енергозбереження.
- Можливість варити в режимі TIG. Під'єднання газу відбувається безпосередньо до пальника.
- Стабільна продуктивність, стійка до коливань напруги.
- Термостатичне керування, автоматичний захист від перенапруги та перевантаження за струмом, посилений вентилятор примусового охолодження.
- Проста структура апарата, чудова техніка, довговічність, надійність і простота обслуговування за низьких витрат. За невеликі гроші ви отримуєте tig зварювання!
- Гарантія 24 місяці.
Потужність
— ММА регулюється від 30 до 250 А.
Ідеально підходить для початківців і досвідчених зварників!
Зварювальні апарати Сіріус вирізняються простотою та зручністю використання. Цей пристрій підійде всім, навіть недосвідченим зварникам. Практичний і зручний.
Зварювання MMA/TIG Сіріус пропонує багато переваг:
Матеріали не потрібно попередньо нагрівати, і їх можна зварювати безпосередньо в потрібних місцях. Для цього заготівки різної товщини можуть бути легко з'єднані один з одним. Завдяки високій температурі дуги, можна зварювати навіть квадратну сталь 10 х 10 мм із листом 3 мм. Конструкції та з'єднання, які постійно трапляються на практиці, наприклад, під час будівництва перил, під час виготовлення паркана або під час ремонту сільськогосподарських машин. Часто важкі U-подібні профілі з тоншими деталями необхідно зварювати. MMA/TIG зварювальні апарати Sirius пропонують широкий спектр застосування в промисловості, ремеслах, облаштування дому та будівництві.
Довговічна конструкція та високі вимоги до зварювальних характеристик апаратів Сіріус забезпечують надійне щоденне використання зварювальних робіт на виробництві.
Аргонове зварювання Сіріус MMA/TIG-250 особливості:
- Наявність осцилятора
- Можливість настоювання дуги
- Надійність
- Ударостійкий.
- Міцний корпус зі сталевого листа захищає від пошкоджень
- Високий робочий цикл, завдяки інтелектуальному керуванню вентилятором.
- Інтелектуальна конструкція корпусу з оптимізованим потоком повітря.
Аргонова зварка Sirius MMA/TIG-250 (2в1) працює у двох режимах. Дає змогу встановити час продування газом після закінчення процесу зварювання.
Простота використання:
— Сучасна форма корпусу.
— Панель керування проста й ергономічна.
— Усі настроювання зручні, доступні та прості в експлуатації.
— Зручне настроювання параметрів зварювання за допомогою вибору функцій і диска керування.
— Компактно розташовані елементи керування забезпечують високоякісне зварювання, які призводять до оптимальних результатів роботи.
Безпека — ступінь захисту IP21:
— Захист від сторонніх матеріалів. Захищений від твердих сторонніх матеріалів діаметром 12,5 мм і більше.
— Захист від дотику: Захист від дотику руками.
— Захист від води: Захист від крапель води.
Комплектація аргонна зварювання SIRIUS MMA/TIG -250:
- Кабель з електродотримачем для ММА 1,9 м;
- Універсальний пальник TIG WP17- 4,5 м;
- Кабель маси 1,1 м;
- Щиток захисту;
- Щітка-молоток;
- Інструкція;
- Офіційний гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Естонія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність (W) | 4.2 кВА |
| Напруга холостого ходу | 28 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 194 А |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 8 мм |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 290 мм |
- Ціна: 7 800 ₴




