-19%


Шурупокрут акумуляторний DWT ABSP-12 DN-2 (2 акумулятори, зарядний) Швейцарія
2 950 ₴
2 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шурупокрут DWT ABSP-12 DN-2 одна з новітніх моделей якісних безщіткових шурупокрутів модельного ряду DWT відомого виробника MERIT LINK INTERNATIONAL AG Швейцарія. Шурупокрути DWT створені для професійних будівельних робіт і витримують великі тривалі навантаження. Можна з упевненістю сказати, що це найкращі шурупокрути в цьому ціновому сегменті, ціна — якість.
Характеристики:
- Швидкість без навантаження 0-400/0-1500 min-1
- Макс. крутний момент 35 N.m
- Діапазон затиску свердлильного патрона 0,8-10 мм.
- Параметри крутного моменту 20+1
- Номінальна напруга 12 B
- Ємність акумулятора 2 A/год
- Максимальний діаметр свердління в дереві 20 мм.
- Максимальний діаметр свердління сталі 10 мм.
- Максимальний діаметр шурупів загвинчування 6 мм.
- Вага — 1.06 кг
Функціональні особливості
- Автоматичне блокування шпинделя.
- Швидкозатискний патрон (однофтний).
- Вибір швидкості кроку.
- Електронне регулювання швидкості.
- Змінний крутний момент.
- 2 режими (закручування/свердління).
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний DWT ABSP-12 DN-2
- Інструкція з експлуатації.
- Акумулятор (2 А·год) — 2 од.
- Зарядний пристрій.
- Паковання картонне.
Гарантія на всю продукцію торгової марки DWT офіційна 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
- Ціна: 2 400 ₴









