
Мотобур (Бензобур) Kraissmann 521 EB 300 (без шнека в комплекті)
5 204 ₴
- Готово до відправки
Мотобур (бензобур) KRAISSMANN 521 EB 300 ― якісна модель, призначена для виконання різних земельних робіт; з його допомогою можна робити ями для висаджування дерев, забірних стовпів, каркасних конструкцій та інше. Бур впевнено працює не тільки ґрунтом, але й із легкістю впорається з товстим льодом на зимовій риболовлі.
Інструмент має міцну конструкцію і потужний 2-тактний бензиновий двигун в 2,5 л.с., який забезпечує високу продуктивність. Максимальна кількість обертів становить — 9200 об./хв.
Перевагою цього бензинового бура є наявність надійного карбюратора з праймером (підкачування палива), завдяки чому неабияк полегшується запуск двигуна. Надійна антивібраційна система чудово захищає оператора від впливу шуму та вібрації.
Бензиновий бур KRAISSMANN 521 EB 300 має жорстку конструкцію рами та зручні ручки запобігають ковзанню рук під час буріння. Інструмент працює на суміші бензину АІ-92 з олією для двотактних двигунів і постачається без шнека, але призначений для роботи зі шнеком максимальним діаметром ― 300 мм.
Особливості:
- Праймер
- Легкий запуск
- Невелика вага
- Два кільця на поршні
- Повітряне охолодження
- Низький рівень вібрації
- Постачається БЕЗ ШнеКА
- Якісний карбюратор
- Жорстка металева рама
- Економна витрата палива
- Надійний і потужний двигун
- Компактна та надійна конструкція
- Можливість установлення різних бурів
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2-тактний, бензиновий
- Об'єм двигуна ― 52 см3
- Потужність двигуна — 2,5 л.с.
- Макс. оберти двигуна ― 9200 об/хв
- Об'єм паливного бака ― 1,2 л
- Макс. діаметр бурової насадки — 300 мм
- Вага ― 10 кг
Комплектація
- Мотобур KRAISSMANN 521 EB 300
- Набір ключів
- Бачок для приготування паливної суміші
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Споживана потужність | 1.7 Вт |
| Ємність паливного бака | 1.2 мл |
| Максимальна кількість обертів | 9200 об/хв |
| Максимальний діаметр бура | 300 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 5 204 ₴









