
Пила циркулярна DWT HKSP13-61 Швейцарія
2 765 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
Циркулярні пили DWT — ручний електроінструмент, напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з чудовим поєднанням компактного розміру та високої потужності, призначені для виконання вертикальних і похилих пропилів у деревині, деревних матеріалах, а використання спеціальних пиляльних дисків, дає змогу розпилювати пластики й алюмінію.
Характеризуються: ідеальним співвідношенням «ціна-якість», зручністю й безпекою експлуатації (клас безпеки II), продуктивністю й ефективністю, точністю й акуратністю різів, надійністю і витривалістю, а також компактними розмірами та невеликою вагою
Діаметр пиляльного диска та потужність електродвигуна
Основний параметр для дискових пил — діаметр пиляльного диска, який відповідає за максимальну глибину пропилювання, а також продуктивність. Модельний ряд DWT, представлений пилами, розрахованими під діаметр пиляльних дисків від 160 до 230 мм, що дає змогу вибрати як модель «паркетник», так і потужний інструмент, що дає змогу проводити розпилювання вагомих заготівок до 100 мм завтовшки.
Високотехнологічні електродвигуни мають достатній запас потужності для роботи у разі підвищених навантажень, що дає змогу якісно розпилювати, не побоюючись перегріти двигун. Модельний ряд представлений пилами, потужністю від 1200 Вт до 1800 Вт, перші цифри в індексі моделі, несуть інформацію про номінальну потужність виробу. Частота обертання диска має стандартний для пилку параметр для роботи з деревом 4 500-5 000 обертів на хвилину.
Інструмент DWT, суворо відповідає параметрам, заявленим у характеристиках!
Регулювання кута та глибини пропилювання
Регульована опорна підошва дає змогу здійснювати похилі пропили в діапазоні від 90° до 45°. Жорстка конструкція з двосторонньою фіксацією, а також паралельний упор у комплекті дають змогу пропили високої точності. Високопотужні моделі професійного призначення, мають регулювання глибини пропилювання, реалізоване через коригування висоти опорної підошви щодо осі шпинделя.
Конструкційні особливості циркулярних пил DWT
Корпуси циркулярних пил двт, виготовлені з високоякісного ударостійкого пластику, а якість збирання унеможливлює дефекти. Конструкція ергономічно продумана та має компактні розміри, для ґрунтовного утримування пили обладнана двома ручками, а для підвищення комфорту та запобігання вислизанню, ручка має гумові вставки.
КНОПКА ПУСКА — інтегрована в ручку, для безпеки, обладнана блокуванням курка, запобігаючи випадковому запуску інструмента.
ПІДВІЖНИЙ ЗАХИСТНИЙ ШКІРИ — гарантує безпеку оператора, підпружинений механізм автоматично закриває пиляльний диск, без контакту з поверхнею заготовки. Для відкривання в ручному режимі, кожух обладнаний важелем.
РОЗКРИВАЛЬНИЙ НІЖ — запобігає заклинюванню пиляльного диска в матеріалі, гарантує безпеку оператора та інструмента, розташований за пиляльним диском усіх циркулярних пил.
Характеристики Дискова пила DWT HKSP13-61
- Виробник Merit Link Internetional (Швейцарія)
- Клас — професійний
- Потужність 1300 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Сила струму за напруги 220-230 В — 6,5 A
- Число обертів 5000 об./хв.
- Діаметр диска 185 мм.
- Посадковий диметр диска 20 мм.
- Макс. товщина пилкового диска — 2,4 мм.
- Макс. глибина пропилювання під кутом 90° — 65 мм.
- Макс. глибина пропилювання під кутом 45° — 44 мм.
- Плавний пуск — так
- Вага — 3,9 кг.
- Гарантія офіційна — 24 місяці
Комплектація
- Дискова пила DWT HKSP13-61
- Інструкція з експлуатації
- Пиляльний диск
- Гайковий ключ
- Паралельний упор
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 000 ₴









