
Гравер KRAISSMANN 150 SGW 40A (гнучкий вал, 40 насадок, алюмінієвий кейс)
1 500 ₴
1 102 ₴
- Готово до відправки
Гравер KRAISSMANN 150 SGW 40A призначений для гравіювання, полірування, шліфування керамічних, металевих, гранітних та інших поверхонь. Чудово справляється з роботою у важкодоступних місцях.
Цей інструмент обладнаний двигуном потужністю 150 Вт. Максимальна швидкість обертання становить 32000 об/хв. Наявність регулятора обертів дає змогу підібрати оптимальну швидкість для максимально ефективної роботи з різними типами матеріалів.
Різні насадки можуть бути приєднані до головки машини завдяки наявності затискної цанги діаметром 3,2 мм. Передбачене в інструменті блокування шпинделя, що дає змогу швидко та просто замінити обладнання.
Гравер KRAISSMANN 150 SGW 40A має компактний і міцний корпус, який виготовлений у зручній формі, тому робота з цим інструментом не стомлює рук.
Обладнаний інструментом телескопічної штангою і гнучким валом, які полегшують роботу під час виконання гравіальних робіт і у важкодоступних місцях. Постачається інструмент в алюмінієвому кейсі зі всілякими насадками.
Особливості:
- 40 насадок
- Гнучкий вал
- Алюмінієвий кейс
- Фіксація шпинделя
- Регулювання швидкості
- Продумана ергономіка
- Компактний і міцний корпус
- Швидка та проста заміна обладнання
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 150 Вт
- Число обертів — 10000-32000 об/хв
- Затискна цанга — 3,2 мм
- Кількість насадок — 40 шт.
- Вага — 0,8 кг
Комплектація
- Гравер KRAISSMANN 150 SGW 40A
- Гнучкий вал
- Телескопічний штатив
- Кріплення для штатива
- Насадки 40 шт.
- Алюмінієвий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 1 102 ₴

