
Гравер Grand МГ-670К/218 (з гнучким валом і 218 насадок)
1 893 ₴
1 458 ₴
- Готово до відправки
Гравер Grand МГ-670К/218 — багатофункційний інструмент, призначений для виконання багатьох процесів із різними матеріалами, включно з шліфуванням, попереднім свердлінням, різзю, поліруванням тощо.
У цій моделі встановлений двигун потужністю 670 Вт, який здатний розвивати високі оберти 24000-35000 об/хв. Фіксація насадок проводиться за допомогою спеціальних затискних цанг діаметром 1,0-3,2 мм.
Корпус приладу виготовлений із якісного пластику з гумовими накладками, а сам прилад має достатню кількість вентиляційних каналів для надійного охолодження. Для зручності експлуатації інструмент має гумові вставки на корпусі.
У комплекті з гравером Grand МГ-670К/218 входить гнучкий вал і набір з 218 різноманітних насадок.
Особливості:
- Гнучкий вал у комплекті
- Висока кількість обертів
- Електронне регулювання обертів
- Прогумовані вставки на корпусі
- Висока потужність електродвигуна
- Великий комплект різних насадок
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 670 Вт
- Діаметр цанги — 1,0-3,2 мм
- Швидкість обертання — 24000-35000 об/хв
- Вага — 0,9 кг
Комплектація
- Гравер Grand МГ-670К/218
- 218 насадок
- Гнучкий вал
- Кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 670 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 458 ₴



