
Пила акумуляторна ELTOS АПЦ-40 BL/16 (2 акумулятори та зарядна в комплекті)
6 500 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна пила Eltos АПЦ-40 BL/16 — це якісний і надійний інструмент, який стане чудовим помічником для різання дров, під час будівництва будинку, а також під час відпочинку на природі завдяки своїй мобільності.
Ця пила обладнана безщітковим електродвигуном. Він розвиває високі оберти, видає більшу потужність і крутний момент, ніж аналогічний за вагою щітковий. Важлива якість безщіткового двигуна — більш раціональна, ніж у щіткового, витрачання електроенергії, тобто високий ККД. Внаслідок цього він може працювати на 50% довше, що особливо важливо для акумуляторного інструменту.
Акумуляторна пила Eltos АПЦ-40 BL/16 живиться від двох Li-ion акумуляторів, напруга кожного становить 20 В, а місткість 4 А/год. Інструмент має потужну швидкість ланцюга — 1140 м/хв.
40-сантиметрова шина робить цю пилу ідеальною для рубання невеликих дерев разом з обрізкою гілок. Інструмент має автоматичне змащення ланцюга, яке подається з оливного резервуара з візуальним індикатором наявності оливи в баку.
Ергономічна, прогумована ручка забезпечує зручність під час обрізання, а кнопка блокування пуску надає додатковий захист від випадкового увімкнення пили.
Невелика вага та коротка шина дають змогу працювати в найнезручніших і важкодоступніших місцях, де необхідна легкість і маневровість. Завдяки оптимально розподіленій вазі й ергономічній конструкції ручки, ланцюгова пила дає змогу пиляти, не відчуваючи втоми.
Особливості:
- Довжина шини 400 мм
- Тиха робота двигуна
- Показник рівня оливи
- Автоматичне змащення ланцюга
- Безключовий натягувач ланцюга
- Безщітковий електродвигун
- Система екстреного гальмування
- Компактність виробу та невелика вага
- Два акумулятори (20 В, 4 А/год) і зарядний пристрій у комплекті
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип акумуляторної батареї — Li-ion
- Кількість акумуляторів — 2
- Напруга — 40 (20+20) В
- Ємність акумулятора — 4,0 А/год
- Швидкість ланцюга — 1140 м/хв
- Довжина шини — 400 мм (16")
- Цепь — 3/8
- Час заряджання акумулятора — 1-1,5 годин
- Вага — 4 кг
Комплектація
- Акумуляторна ланцюгова пила Eltos АПЦ-40 BL/16
- Акумулятор 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пиляльний ланцюг
- Шина
- Захисний кожух шини
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 6 500 ₴









